Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 23:03:30

Виконком Прилук затвердив скориговані тарифи на послуги міських КП, визнав переможців конкурсу на перевезення маршрутами №№16, 8, 20, 38 та відновив "Театральну осінь"

05.10.2017   11:33

Під час засідання, яке відбулося 3 жовтня, виконавчий комітет Прилуцької міської ради затвердив скориговані тарифи на послуги КП «Прилукитепловодопостачання» та КП «Прилукижитлобуд».

Підставою для коригування тарифів стало значне підвищення вартості газу, електроенергії та рівня мінімальної заробітної плати.

Загалом на послуги КП «Прилукитепловодопостачання» прилучан очікує здорожчання в розмірі 10,2 %, а КП «Прилукижитлобуд» - 20%. Найбільш вразливим верствам населення більшу частину вартості спожитих послуг перекриє державна субсидія.

Рішення про коригування тарифів стало вимушеним, але життєво необхідним для підприємств-надавачів послуг, оскільки 92% загальноміського тарифу на послуги КП «Прилукитепловодопостачання» становить саме вартість газу та електроенергії.

З відповідних причин на розгляд виконкому було представлено й рішення про встановлення тарифів на перевезення та захоронення твердих побутових відходів, якими займається КП «Послуга». У квитанціях за вивіз сміття жителі багатоквартирних будинків мали побачити різницю у розмірі 3,75 грн. за одного мешканця квартири, а мешканці приватного сектора — 4,47 грн., але для прийняття рішення членам виконавчого комітету не вистачило одного голосу.

Засідання продовжилося затвердженням протоколу конкурсного комітету по визначенню пасажирських перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.

Переможців-перевізників під час проведення конкурсу знайшли маршрути:

№8 «Міське кладовище «Новий Побут» – міське кладовище «Горова Білещина», який ішов в лоті з маршрутом №21 «273 квартал — Дослідна»;

№20 «273 квартал – Залізничний вокзал»;

№38 «Оранжерея – Плискунівка», який також ішов в лоті з маршрутом №21;

№16 «Тваринмаш – Військове містечко №12».

На такі лоти як маршрут №3А «вул. Густинська – Залізничний вокзал» (з №21 «273 квартал — Дослідна»), №5А «Дослідна – Комунгосп», №1 «Дослідна — Плискунівка» та №25 «вул. Берегова – Нафтовик – Залізничний вокзал» подавати документи для участі в конкурсі жоден перевізник не забажав.

Також під час засідання 3 жовтня члени виконавчого комітету погодили проведення Всеукраїнського відкритого фестивалю театрального мистецтва «Театральна осінь».

З метою розвитку театрального аматорського мистецтва в Україні, активізації творчої діяльності театральних колективів, збагачення репертуару високохудожніми творами - кращими зразками драматургії вітчизняної й закордонної класики він проводиться з 2002 року. Засновниками Всеукраїнського відкритого фестивалю театрального мистецтва «Театральна осінь» є Прилуцька міська рада, відділ культури та туризму Прилуцької міської ради та Прилуцький міський Будинок культури. Цьогоріч «Театральна осінь» проходитиме з 6 по 8 жовтня в міському Будинку культури.

Крім вищезазначених, виконавчий комітет розглянув та виніс відповідні рішення за проектами:

Про затвердження плану заходів із відзначення в місті Прилуки у 2017 році Дня захисника України;

Про затвердження плану загальноміських заходів з проведення Європейського тижня місцевої демократії у 2017 році;

Про хід виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 15 серпня 2017 року №287 «Про затвердження плану заходів із відзначення в місті Прилуки Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці незалежності України»;

Про нагородження;

Про виділення коштів для преміювання;

Про виділення коштів;

Про пайовий внесок замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста;

Про надання дозволу на розміщення виносної зовнішньої реклами;

(Проекти рішень, які містять інформацію з обмеженим доступом)

Про надання поштових адрес;

Про розгляд звернень громадян міста стосовно укладання договору дарування частини квартири, купівлі-продажу частини кімнати, дарування частин будинку та земельної ділянки;

Про скаргу на постанову по справі про адміністративне правопорушення;

Про дозвіл на реєстрацію місця проживання;

Про приватизацію житлових приміщень.


Прес-секретар міської ради Любов Рубан

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.