Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 липня, 18:27:22

Питання ліквідації філії НСТУ "Сіверська": позиція громадськості та місцевої влади

20.09.2017   12:50

Громадськість спільно з органами влади продовжила обговорення рішення Національної суспільної телерадіокомпанії України про ліквідацію філії НСТУ «Новгород-Сіверська регіональна дирекція «Сіверська». 19 вересня з цього приводу відбувся прес-брифінг.

Директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Андрій Подорван вкотре зауважив, що обласна влада розуміє необхідність реформування місцевого телерадіомовлення. Проте мова не повинна йти про ліквідацію телеканалів. Мають відбуватися зміни, що вплинуть на якість контенту. Є варіанти, як оптимізувати телемережу і при цьому зберегти надзвичайно важливий компонент саме місцевого мовлення, яке формує громадську думку і відповідає потребам жителів прикордонних територій.

Свою позицію висловили і представники Новгород-Сіверської регіональної дирекції «Сіверська». Заступник голови правління філії Олена Тиченко не розуміє, чому ліквідація відбувається без попереднього спілкування керівництва НСТУ з колективом філії. Вона зазначила, що команда працює на інтереси місцевої громади. Цьому підтвердженням є ряд власних телепрограм, у тому числі суспільно-політичного та національно-патріотичного спрямування. Напрацьовано ряд пропозицій щодо поліпшення якості місцевого телепродукту.

Заступник голови Координаційної ради з національно-патріотичного виховання при Чернігівській ОДА Інна Різуха зауважила, що представники громадського сектору підтримали ініціативу координаційної ради й активно збирають підписи під зверненням до керівництва країни та Національної телерадіокомпанії з проханням не допустити закриття філії «Сіверська».

Збір підписів продовжено до 17:00 22 вересня за адресою: вул. Шевченка, 7, каб. 7 (Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА, контактна особа — Ірина Мироненко, тел.: (0462) 67-59-67).

До розмови долучилися й представники громадських організацій «Єдина родина Чернігівщини» та Єдиного волонтерського центру. Вони вважають неприпустимою ліквідацію місцевого телерадіомовника, особливо, коли в країні йдуть військові дії й активно поширюються антиукраїнські настрої.

Представниця «Єдиної родини Чернігівщини» Раїса Шанська зачитала звернення від мам області, чиї сини загинули на сході країни, до найвищих посадових осіб країни та безпосередньо до керівництва НСТУ. Жінки наполягають на збереженні на прикордонних територіях місцевого телемовлення, яке, на їх переконання, формує патріотичні настрої громадян та не дозволяє російській пропаганді вливати на свідомість українців.

Всі учасники брифінгу одностайно висловилися за необхідність компромісного вирішення цього проблемного питання. Головне, щоб керівництво НСТУ було готове до співпраці.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи”

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи” 14:09

Вірус COVID-19 вніс суттєві корективи у повсякденний спосіб життя як окремих людей, так і цілих колективів. Не став виключенням і Духовий оркестр Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент - заслужений діяч мистецтв України Анатолій Ткачук).

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19 13:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину, 13 липня, у Чернігівській області один новий випадок інфікування COVID-19.

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ 12:31

97 навчальних аудиторій для учнів та учениць перших класів обладнують у Чернігові цього року згідно зі стандартами Нової української школи (НУШ).

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою 12:25

З початку 2020 року фахівці Держгеокадастру Чернігівської області прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності 9 036 проектів землеустрою з інших областей.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 12:22

13 липня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.