Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 січня, 10:02:58

Кабмін вимагає стовідсоткової готовності до опалювального сезону вже до 15 вересня

08.09.2017   13:21Агенцiя

Такі вимоги Уряду було озвучено 7 вересня під час всеукраїнської селекторної наради, яку проводив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Едуард Кругляк.

Як зазначалося на нараді, цього року з державної скарбниці місцевій владі виділені рекордні 9 мільярдів гривень на підготовку до нового опалювального сезону. На сьогодні загальний стан готовності до зими 2017/2018 становить 95,6%. У цілому по Україні підготовлено 97,3% шкіл, 96,7% дитячих садків, 91,5% лікарень І це найвищий відсоток за всю новітню історію держави.

Кабінет Міністрів України цьогоріч забезпечив усі умови для створення паливних запасів та матеріально-технічних засобів. Уже накопичено 1,9 мільйона тонн вугілля — удвічі більше, ніж на цю ж дату минулого року. У підземні газові сховища закачано біля 15 мільярдів кубометрів газу, що на 2 мільярди перевищило минулорічний максимум.

Позитивної динаміки, відзначалося на нараді, набрав і рівень оплати споживачами рахунків за житлово-комунальні послуги. Сьогодні він складає 112%. Щоправда, Чернігівську було названо серед областей, що мають найнижчі цифри розрахунків населення за спожиті енергоносії та послуги.

Ще один показник, який нашій області, як і ще низці регіонів, необхідно поліпшити вже найближчим часом — наявність паспортів та актів готовності до опалювального сезону житлового фонду. Як і решта об’єктів, він на 100% має бути підготовлений до зими вже до кінця наступного тижня.

Заступник Міністра наголосив, що попри потепління, яке в Україні очікують цими вихідними, усі мережі тепло- та енергопостачання мають бути готові до увімкнення.

Чернігівщину під час селекторної наради представляли заступник голови облдержадміністрації Сергій Сергієнко, керівники комунальних та енергопостачальних служб області.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Прилуцькі поліцейські розшукали зловмисника, який викрав із банківської картки пенсіонера більше 70 тисяч гривень 08:45

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури оголосили підозру 28-річному місцевому мешканцю.

29 січня: цей день в Україні і світі

29 січня: цей день в Україні і світі 08:29

День 1436 Російська агресія - Day 1436 Russian aggression

2 500 доларів США за «небойову» службу: повідомлено про підозру посадовцю ТЦК та СП 14:21

Чернігівською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу 8 управління ДВКР СБ України повідомлено про підозру офіцеру мобілізаційного відділення одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Чернігівщині у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України (пособництво в одержанні службовою особою неправомірної вигоди).

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26

З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини