Сучасне оснащення українського війська - вагомий крок до нашої перемоги
Важливі аспекти створення та модернізації озброєння і військової техніки в сучасних умовах обговорили учасники науково-технічної конференції, яка відбулася в Чернігові.
На початку конференції начальник воєнно-наукового управління Генерального штабу Збройних сил України Юрій Гусак наголосив на надзвичайній важливості впровадження новітніх військових розробок для зміцнення обороноздатності держави. Він окреслив також основні напрямки військових наукових досліджень.
Серед основних — розробка та модернізація комплексів озброєння і військової техніки (ОВТ); створення, розвиток, випробування і експлуатація засобів забезпечення пошуково-рятувальних, десантних та спеціальних операцій; удосконалення засобів інформаційно-вимірювального забезпечення, засобів ураження та систем управління зброєю, автоматизованих систем управління, бортового обладнання, радіотехнічних та радіолокаційних комплексів, безпілотних авіаційних комплексів, тренажерних систем, метрологічна експертиза та забезпечення випробувань ОВТ.
За цими складними назвами — ще більш складна робота науковців з усієї України. І не лише військових. За словами Юрія Гусака, вони тісно співпрацюють з Національною академією наук, іншими науково-дослідними інституціями держави. Певні результати цієї роботи помітні вже зараз, хоч основна її частина спрямована на найближчу перспективу.
Учасників конференції привітав заступник голови облдержадміністрації Сергій Сергієнко. Він зазначив, що обласна влада всіляко допомагає військовим частинам, які беруть участь в АТО та дислокуються на території Чернігівщини. В області діють відповідні програми, спрямовані на матеріально-технічну підтримку цих частин.
— Варто зауважити також, що ми маємо позитивний досвід співпраці підприємств області з Міністерством оборони України, Генеральним штабом та Державним концерном «Укроборонпром». Ця співпраця спрямована на зміцнення обороноздатності нашої держави та відновлення промислового потенціалу Чернігівщини, — сказав Сергій Сергієнко.
Окремо заступник голови облдержадміністрації відзначив високу ефективність діяльності Державного науково-випробувального центру Збройних сил України, професіоналізм та патріотизм його особового складу. Він також побажав учасникам науково-технічної конференції плідної роботи на благо України.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54
Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.
Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур 11:52
Станом на 4 грудня три області України вийшли у лідери за валовим збором зернових та зернобобових культур. Першість утримує Чернігівська область, впевнено випереджаючи Хмельниччину та Вінниччину.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:23
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
9 грудня: цей день в Україні і світі 08:48
День 1385 Російська агресія - Day 1385 Russian aggression
У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14
Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.