Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 11 серпня, 22:41:53

Антирейдерський закон та інститут приватних виконавців: подробиці від заступника Міністра юстиції України Сергія Шкляра

19.08.2017   08:51Агенцiя

17 серпня заступник Міністра юстиції України з питань виконавчої служби Сергій Шкляр перебував з робочим візитом у Чернігові. В облдержадміністрації він взяв участь у нараді з попередження рейдерських захоплень земель.

Цього ж дня заступник Міністра юстиції відвідав Державний науково-випробувальний центр Збройних Сил України, де поспілкувався з військовослужбовцями з правових питань, в тому числі учасниками АТО, та надав консультації. Крім того, взяв участь у передачі військовослужбовцям конфіскованого автомобіля BMW. Як зазначив Сергій Шкляр, це вже одинадцятий автомобіль, безоплатно переданий органами державної виконавчої служби Чернігівської області в 2017 році військовим частинам на потреби АТО.

Також Сергій Шкляр провів прес-конференцію. Він акцентував, що за всіма фактами спроб захоплення майна члени оперативного штабу з питань захисту прав землевласників фіксуватимуть та оперативно реагуватимуть на вчинені злочини з метою притягнення винних до відповідальності.

У свою чергу, начальник Головного територіального управління юстиції в області Олег Трейтяк повідомив, що створені у рамках боротьби з аграрним рейдерством мобільні групи на Чернігівщині уже розпочали роботу. Перший виїзд такої групи відбувся. Він додав, що наразі створено графік планових виїздів мобільних груп до жовтня.

Серед основних питань, що цікавили учасників конференції, – результати реформи примусового виконання рішень та запровадження інституту приватних виконавців, зарубіжний досвід їх роботи тощо.

– Після двох років активної роботи та підготовки нарешті реформа стартувала – перші 94 кандидати у приватні виконавці склали кваліфікаційний іспит та отримали посвідчення приватного виконавця, 42 особи успішно пройшли перевірку офісів, 8 осіб включено до Єдиного реєстру приватних виконавців України, – повідомив заступник Міністра юстиції України з питань виконавчої служби.

Сергій Шкляр зауважив, що ця реформа стосується не тільки приватних виконавців – це зміна системи виконання судових рішень у цілому. Сам процес виконання став автоматизованим, відкритим. Таким чином, знизився рівень корупції у правовій сфері. Зараз виконавець діє чітко за інструкцією, а його керівник і сторони виконавчого провадження можуть перевірити всі кроки. Крім того, запроваджено адекватну фінансову мотивацію як державним, так і приватним виконавцям. Відтак, завдяки реформі збільшиться кількість фактично виконаних рішень, зменшаться видатки державного бюджету та будуть надаватися більш якісні послуги.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Виплати допомоги по вагітності та пологах нараховано 219 працюючим жінкам Чернігівщини

Виплати допомоги по вагітності та пологах нараховано 219 працюючим жінкам Чернігівщини 17:57

Протягом липня управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області прийняло до оплати заяви-розрахунки для фінансування допомоги по вагітності та пологах на суму 6,5 млн грн.

За позовом прокуратури з особи стягнуто 200 тисяч гривень збитків, завданих незаконною порубкою дерев

За позовом прокуратури з особи стягнуто 200 тисяч гривень збитків, завданих незаконною порубкою дерев 17:39

Чернігівський апеляційний суд за участі прокуратури залишив без змін рішення Коропського районного суду області. У задоволенні апеляційної скарги фізичної особи, в якій ставилося питання про скасування рішення суду першої інстанції, суд відмовив.

Поліція передала до суду провадження про організовану групу наркозакладчиків

Поліція передала до суду провадження про організовану групу наркозакладчиків 17:27

Слідчі Головного управління Національної поліції в Чернігівській області склали обвинувальний акт стосовно організованої групи, що продавала наркотики безконтактним шляхом на території регіону, та направили його до суду.

Чернігівський район: внаслідок розряду блискавки сталося загоряння житлового будинку

Чернігівський район: внаслідок розряду блискавки сталося загоряння житлового будинку 17:24

10 серпня о 12:42 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу двоповерхового житлового будинку, що у с. Кобилянка Чернігівського району.

На 13 осіб зросла кількість хворих на COVID-19 в області

На 13 осіб зросла кількість хворих на COVID-19 в області 12:13

ЗгідноЗгідно з даними щоденного моніторингу, протягом доби в області підтверджено ще 13 діагнозів COVID-19. з даними щоденного моніторингу, протягом доби в області підтверджено ще 13 діагнозів COVID-19.