Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 січня, 01:03:48

Підтримано пропозиції додаткового переліку видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища

11.08.2017   08:36Агенцiя

10 серпня заступник голови обласної ради Арсен Дідур провів засідання робочої групи з планування природоохоронних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області.

У засіданні взяли участь депутати обласної ради Дмитро Блауш, Юрій Болоховець, Сергій Варнавський та Ольга Чередник, директор Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Катерина Тканко, заступник директора Департаменту фінансів облдержадміністрації – начальник управління фінансів виробничої сфери Володимир Федчук, головний лікар комунального лікувально-профілактичного закладу «Чернігівський обласний онкологічний диспансер» Валерій Зуб, перший заступник начальника Державної екологічної інспекції у Чернігівській області Валентина Дзюба, начальник відділу природокористування Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Василь Новак, головний спеціаліст відділу економічного аналізу та договорів Управління капітального будівництва облдержадміністрації Юлія Козлянченко.

Відповідно до запитів на фінансування, до додаткового переліку видатків на 2017 рік включено нові природоохоронні заходи. Серед них, зокрема:

- Забезпечення безпечного зберігання, транспортування та підготовка до захоронення джерел іонізуючого випромінювання після перезарядки гамма-терапевтичних апаратів КЛПЗ "Чернігівський обласний онкологічний диспансер.

-Розробка проектно-кошторисної документації "Реконструкція системи вентиляції спеціальних палат гематологічного відділення, призначених для проведення високодозової хіміотерапії та пересадки кісткового мозку КЛПЗ "Чернігівський обласний онкологічний диспансер" із встановленням газоочисного устаткування для очищення газопилового потоку від забруднюючих речовин хімічного та біологічного походження, що викидаються в атмосферне повітря».

-Заходи з озеленення міст і сіл з метою їх благоустрою.

Крім того, запланована реконструкція мережі водовідведення від житлових будинків по вул. Корчагинська в смт Ріпки, а також реконструкція центральної КНС та каналізаційних мереж в смт Сосниця.

Загальна сума проведення даних заходів – 612, 90 тисяч гривень.

Після обговорення члени робочої групи вирішили підтримати пропозиції облдержадміністрації щодо розподілу коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища та рекомендувати внести відповідний проект рішення обласної ради на чергове пленарне засідання обласної ради.

            
Радник заступника голови обласної ради Наталія Купрієнко

Останні новини Чернігівщини

 У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп.

У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп. 15:17

Це обладнання, що працюватиме у жіночій консультації, дозволяє діагностувати захворювання шийки матки: на монітор за допомогою високоточної оптичної системи виводиться збільшене зображення в кольорі, а пацієнтка може сама бачити процес дослідження.

Про організацію Всеукраїнського конкурсу  наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики»

Про організацію Всеукраїнського конкурсу наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики» 15:14

Державна установа «Державний інститут сімейної та молодіжної політики» з метою виявлення та підтримки обдарованої студентської молоді, молодих вчених, створення умов для її творчого зростання, підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації започатковує

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб 15:08

З початку вакцинальної кампанії станом на 17.01.2022 року в області щеплено всього 765 208 осіб.

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе 14:59

Активна молодь Кіптівської та Бахмацької громад навчилась складати плани дій для реалізації молодіжних ідей на тренінгах, які провів Центр «Доброчин» 13 та 14 січня 2022 року.

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря 14:54

Сімейний лікар — це той фахівець, до якого варто звертатися при перших проблемах зі здоров’ям, якщо мова не про екстрену медичну допомогу. Якщо турбують якісь незрозумілі симптоми, дискомфорт чи біль. Потрібна консультація, встановлення діагнозу, складання графіку вакцинації у разі порушення календаря щеплень, електронний рецепт на “Доступні ліки”, інсулін та електронні направлення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини