Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 26 вересня, 06:24:34

Бюджет Ніжина за I півріччя, муніципальна аптека, міський басейн та ішні питання 27 сесії

29.07.2017   10:35

На пленарному засіданні були присутні народний депутат Олександр Кодола, депутати Чернігівської обласної ради Сергій Охонько, Наталія Копиця, Валерій Гавриленко, керівники структурних підрозділів виконавчого комітету, небайдужі містяни.

Всього порядок денний сесії включав 33 проекти рішення.

Виступаючи, народний депутат Олександр Кодола зазначив: «Ми маємо зробити Ніжин кращим містом України. Для цього за сприяння нашої команди в Ніжині цього року мають завершити реконструкцію єдиного в місті плавального басейну, будівництво сучасного міні-футбольного поля, велике дитяче ігрове містечко, нові зупинові комплекси і спортивні та дитячі майданчики. Цього року за моїм поданням Уряд виділів 7 мільйонів 350 тисяч гривень на соціально-економічний розвиток міста, для Ніжинського району - 4 мільйони 100 тисяч гривень. Загалом цього року Уряд вже виділив на соціально-економічний розвиток мого 209 виборчого округу 20 мільйонів гривень.Також плануємо встановлення восьми нових сучасних зупинкових комплексів та облаштування місць для відпочинку в сквері Чорнобильців (на це теж виділено 180 тисяч гривень). Не будуть забуті заклади освіти, медицини та культури. Передбачено закупівлю медичного обладнання для Ніжинського пологового будинку (185 тис. грн.), закупівля дитячих ліжок для міської лікарні, закупівля печі для випалення кераміки для міської стоматологічної лікарні. Також виділено 249 тисяч на реконструкцію будівлі медичного коледжу. Для театру ім. Заньковецької виділено 150 тисяч гривень на закупівлю професійної музичної апаратури. Сума надходжень значна. А тому ми не повинні допустити таких прорахунків, які були минулого року з ремонтом басейну в гімназії № 16».

Анатолій Лінник акцентував:«Дійсно, такий проект як басейн - потрібний, і в майбутньому населення міста висловить щиру вдячність нинішньому складу депутатського корпусу.  І як вже було зазначено вище, при вирішенні подібних питань ми не маємо розділятися на політичні сили – це наш з вами спільний проект і ми зараз стоїмо на початку шляху до покращення благополуччя міста».

Його підтримав Сергій Охонько: «Маю надію, що невдовзі після прийняття цього проекта рішення з’являться й інші, спрямовані на розвиток спортивної галузі в Ніжині. У місті мають будуватися спортивні об’єкти, що відповідають усім європейським нормам. Це дасть можливість проводити чемпіонати не лише регіонального рівня, а й міжнародного.  Як наслідок – це призведе до популяризації міста  і воно оживатиме, як в туристичній, так і в економічній сфері».

Після жвавих обговорень, проект рішення щодо будівництва комунального басейну депутатами міської ради було підтримано та затверджено .

 Наступним соціально значимим для громади міста був проект рішення «Про створення комунального підприємства «Ніжинська міська муніципальна аптека» Ніжинської міської ради Чернігівської області та затвердження Статуту комунального підприємства «Ніжинська міська муніципальна аптека» Ніжинської міської ради Чернігівської області».  Відповідно до даного проекту рішення міська муніципальна аптека у нашому місті створюється з метою забезпечення ефективного  надання послуг з охорони здоров’я та забезпечення медичними препаратами, медичними засобами населення міста Ніжина, учасників антитерористичної операції та пільгових категорій населення.

Після тривалих обговорень депутати дійшли висновку, що подібний заклад потрібний нашому місту, особливо його потребують мешканці віддалених районів.

 Аналізуючи  виконання бюджету міста за I півріччя 2017 року, начальник фінансового управління Людмила Писаренко доповіла, що за І півріччя 2017  року  до  бюджету  міста  зараховано 365 626,8 тис. грн., що складає 109,2% уточненого плану звітного періоду, або 134,5% початкового плану та на 139 260,1 тис. грн. більше ніж за І півріччя 2016 року, в тому числі до загального фонду надійшло  351 785,9 тис. грн. доходів, або 107,3% запланованого обсягу. В порівнянні із відповідним періодом минулого року їх отримано на 131 302,0 тис. грн. більше, основною причиною чого є збільшення надходжень трансфертів на 103 106,8 тис. грн.  та податку та зборПротягом І півріччя поточного року із міського бюджету м.Ніжина в першу чергу проводилось фінансування  захищених статей,  на  які  направлено  145 430,2 тис. грн., або 88 % від обсягу загального фонду без врахування  субвенцій  з державного та обласного  бюджетів (крім освітньої та медичної субвенцій), з яких  на  виплату  заробітної  плати  з  нарахуваннями перераховано 123 710,0 тис.грн. (75,0%); на придбання медикаментів і харчування – 6 242,2 тис. грн. (4,0%); оплату послуг з охорони комунальних закладів культури – 23,2 тис. грн.; на оплату за спожиті енергоносії та комунальні послуги – 15 454,8 тис.грн. (9%).

Виплата заробітної плати працівникам бюджетної сфери  та оплата спожитих бюджетними установами  енергоносіїв  проведені в повному обсязі до фактичних нарахувань. Кредиторської заборгованості не допущено.

На фінансування соціально-культурної сфери міста із загального фонду направлено 318 917,0 тис. грн., або 92,8% загального  фонду бюджету, в тому  числі на:
-         освіту – 82 959,9 тис. грн., або  99% від  уточненого плану на звітний період;

-         охорону  здоров’я – 41 461,0 тис. грн., або 100 % від  уточненого плану на звітний період;
-         соціальний  захист  та  соціальне  забезпечення – 182 570,4 тис. грн., або 99%  від  уточненого плану на рік;
-         культуру – 8 883,5 тис. грн., або 100 % від уточненого плану на звітний період;
-         фізичну  культуру  і  спорт – 3 042,2 тис. грн., або 99 % від уточненого плану на звітний період.

На житлово-комунальне господарство направлено 7 487,2 тис. грн., що  становить 87% від плану  звітного  періоду та 2,2% обсягу  видатків  загального  фонду.

Обсяг фінансування 63-х  міських програм склав 20 376,3 тис. грн., або 55% від уточненого річного плану ( 37 222,4 тис. грн.).у на доходи фізичних осіб на 16 651,0 тис. грн.

Проект був прийнятий депутатами одноголосно.


Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 127, одужали 45, померли четверо

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 127, одужали 45, померли четверо 16:16

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 25 вересня в області зафіксовано 127 нових випадків COVID-19.

У Чернігівській ОДА обговорили проєкт Регіонального плану управління відходами

У Чернігівській ОДА обговорили проєкт Регіонального плану управління відходами 12:41

У четвер, 24 вересня відбулося засідання робочої групи щодо розробки проєкту Регіонального плану управління відходами у Чернігівській області, яке провів заступник голови Чернігівської ОДА Олександр Савченко.

Прилуки: нагороджено переможців літературного конкурсу

Прилуки: нагороджено переможців літературного конкурсу "Місто моє" 12:33

З нагоди відзначення 935-ї річниці міста Прилуки відділом культури і туризму міської ради спільно з Прилуцькою центральною бібліотекою імені Любові Забашти запроваджено літературний конкурс «Місто моє».

З 28 вересня Ніжин переходить до

З 28 вересня Ніжин переходить до "помаранчевої" зони 12:25

У четвер, 24 вересня Держкомісія з ТЕБ і НС встановила нове епідемічне зонування з 28 вересня, Ніжин та Носівський район перейшли у "помаранчеву" зону, в області не залишилося "червоних" зон.

Щоб навчання довше тривало в звичайному режимі, в Чернігові посилять запобіжні заходи в навчальних закладах

Щоб навчання довше тривало в звичайному режимі, в Чернігові посилять запобіжні заходи в навчальних закладах 12:22

З огляду на те, що з початком осені збільшується інтенсивність обміну інфекціями, до яких тепер додався і небезпечний ковід, у Чернігові посилять застережні заходи у школах і дитячих садочках. Таке розпорядження керівнику управління освіти дав чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді 24 вересня.