Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 серпня, 19:58:19

Громадськість звертатиметься до Кабміну з приводу розвитку цифрового мовлення на Чернігівщині

20.07.2017   11:42Агенцiя

Пришвидшити процес надання Концерну РРТ статусу провайдера цифрового мовлення проситиме комітет з інформації та комунікації Громадської ради при Чернігівській ОДА в Уряду.

Необхідність відповідного звернення обговорили члени комісії та представники ЗМІ області вчора, 19 липня, під час засідання.

Якісна цифрова картинка — це не данина моді. Це — вимога сучасного інформпростору. Особливо, коли мова йде про прикордонний регіон, — наголосив голова комісії Вячеслав Родимченко.

Довідково. Чернігівська філія Концерну радіомовлення радіозв´язку та телебачення, (до лютого 2007 року Чернігівський обласний радіотелевізійний передавальний центр (ОРТПЦ) Концерну радіомовлення радіозв´язку та телебачення (Концерну РРТ)) підпорядкована Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, фактично, є монополістом по розповсюдженню всіх телевізійних програм аналогового мовлення на території Чернігівської області. Технічні засоби подачі та розповсюдження телевізійних та радіопрограм в Чернігівській області зосереджені на п´яти потужних радіотелевізійних передавальних станціях (Чернігів, Холми, Прилуки, Бахмач, Новгород-Сіверський), двох малопотужних станціях (Корюківка, Сосниця, Ніжин), а також на трьох проміжних радіорелейних станціях (Березна, Рожнівка, Сергіївка).

Зібрання також обговорило пріоритети інформаційного розвитку України, концепцію розвитку суспільного мовлення, громадських ЗМІ Чернігівщини. Акцентували на важливості створення та функціонування медіа в об’єднаних територіальних громадах. Мову вели і про якість регіонального контенту.

Окрім того, члени комісії обговорили напрямки роботи на найближчий період.

 
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

 Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями

Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06

Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43

28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.

Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40

В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30

Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29

Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.