Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 21:12:35

Виконком збільшив тариф на вивезення сміття на 32% у Чернігові

14.07.2017   13:28

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 12 липня встановив комунальному підприємству «АТП-2528» тарифи на послуги з вивезення побутових відходів, великогабаритних відходів, вивезення та прийом рідких побутових відходів, збільшивши їх у середньому на 31-32 %.

Начальник КП «АТП-2528» Чернігівської міської ради Руслан Волок на засіданні виконкому 12 липня при розгляді проекту рішення повідомив, що на даний час послуги по вивезенню та знешкодженню ТПВ для населення є збитковими через підвищення мінімальної заробітної плати в Україні, збільшення вартості електроенергії, палива, вартості комунальних послуг та інших складових витрат.

Зазначено, що мінімальна заробітна плата у 2016 р. становила 1 670,00 грн, станом на 1 червня 2017 р. – 3 200,00 грн, а вартість електроенергії  у 2016 - 1.58  грн/ кВт у 2017 - 1.9963 грн/ кВт. Також збільшились ціни на запчастини, деталі та вузли до автомобілів.

Обґрунтованість підняття тарифу перевірялась економістами та пройшла обговорення громадськістю.

Виконком підтримав проект підвищення діючих тарифів в середньому на 32% на послуги з вивезення твердо-побутових відходів, великогабаритних відходів та рідких побутових відходів для населення багатоповерхових будинків і населення приватного сектору.

До прикладу:  сім’я з двох чоловік, яка проживає  у приватному секторі,  щомісяця сплачує  12,56 гривні. Об’єм сміття, згідно з нормою,  – 0,2837 в куб. метрах. Пільг і субсидій сім’я не має. Тепер при збільшенні  тарифу на 32 % сім’я щомісяця буде платити  на 4,02 гривні більше, тобто  16,58  гривні. Було  12,56, а стало 16,58. У багатоквартирних будинках тариф - менший.


За інформацією комунального підприємства «АТП-2528» міської ради

Останні новини Чернігівщини

Що зробили в Новобасанській ОТГ за гроші інфраструктурної субвенції?

Що зробили в Новобасанській ОТГ за гроші інфраструктурної субвенції? 17:07

Субвенція на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад - це один з інструментів підтримки розвитку ОТГ за кошти державного бюджету.

Без пафосу: Прем’єр-міністр Олексій Гончарук відвідав Козелець

Без пафосу: Прем’єр-міністр Олексій Гончарук відвідав Козелець 17:02

- Колеги, я вас прошу, давайте без пафосу, - такими були перші слова Прем’єр-міністра Олексія Гончарука у Козельці. На центральній площі селища його зустрічали керівники обласного, районного та місцевого рівнів.

Про порядок розроблення програм створення страхового фонду документації області (регіональної програми), -

Про порядок розроблення програм створення страхового фонду документації області (регіональної програми), - 15:20

йшлося на семінарі за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Правові основи функціонування державної системи страхового фонду документації України», яке було проведено Чернігівським центром підвищення кваліфікації для начальників архівних відділів районних державних адміністрацій, Чернігівської, Ніжинської, Прилуцької, Новгород-Сіверської міських рад.

Новобілоуська громада на Чернігівщини посилює свою спроможність

Новобілоуська громада на Чернігівщини посилює свою спроможність 14:08

Експерти Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та представники місцевої влади і активісти Новобілоуської ОТГ обговорили проект Статуту громади та розвиток освітньої мережі на зустрічі 19 лютого 2020 року.

Громадська рада підсумувала роботу минулого року та окреслила плани на поточний

Громадська рада підсумувала роботу минулого року та окреслила плани на поточний 13:29

Перше у 2020 році засідання Громадської ради при облдержадміністрації відбулося 19 лютого. На початку присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини