Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 01:18:33

На форумі у Ніжині презентувалися і досягнення громад

14.07.2017   13:20

У форумі взяли участь міський голова Анатолій Лінник, координатор проекту місцевого розвитку громад в Чернігівській області Ніна Подколзіна, заступник міського голови Сергій Дзюба, начальники управлінь та структурних підрозділів міської ради, представники громадських організацій та ОСББ.

На початку заходу міський голова Анатолій Лінник подякував організаторам та учасникам форуму та побажав ефективно використати час для обміну думками та досвідом: « Відомо, що найкращий спосіб об’єднати людей – залучити їх до виконання спільної справи. Цією спільною справою і є сам процес стратегічного планування. Стратегія розвитку, як документ, стане основою для всіх управлінських рішень, що стосуватимуться нашої громади. Також, наявність Стратегічного плану забезпечить умови для доступу до залучення коштів позабюджетного фінансування на проекти її розвитку. І в нас вже є гарні результати: 11 громад співвласників багатоквартирних будинків та п’ять громадських організацій міста довели, що лише спільними зусиллями та об’єднавшись, можна досягти чудового результату. Взявши участь у проекті ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», вони не лише реалізували мікропроекти по енергозбереженню та інноваційному врядуванню, а й мобілізувались для вирішення пріоритетних завдань та розвитку громадянського суспільства», - актуалізував Анатолій Валерійович.

Далі координатор Проекту Ніна Подколзіна доповіла присутнім про основні передумови розробки стратегічних планів розвитку на місцевому та регіональному рівні, основні види стратегічних документів, принципи стратегічного планування, схеми розробки стратегії, етапи підготовки стратегічних документів та ін.

На форумі презентувалися і досягнення громад – партнерів Проекту: ОСББ «Добробут», ОСББ «Синяківське», ОСББ «Ніжинець», і приклади впровадження мікропроектів з інноваційного врядування. «Те, що було на етапі роз’яснення і знайомства з Проектом, - не порівняти із сьогоднішнім днем. Так, було важко. Але це все досвід! І сьогодні це вже інша громада: згуртована і дружна, яка відчула, що в неї є сили і наснага на нові ідеї», - підсумувала Ніна Подколзіна.
                                                   

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю виконавчого комітету Ніжинської міської ради

Останні новини Чернігівщини

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині 17:18

Коли байдужість батьків до власних дітей перетинаємежу дозволенного, на захист економічних прав молодого покоління приходять фахівці юстиції.

"Реквієм Небесній Сотні". У бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов вечір патріотичної поезії 16:57

Пам’ять Героїв Небесної Сотні у бібліотеці ім. М. Коцюбинського вшанували читанням віршів патріотичної тематики.

Системні перевірки заправок в області тривають

Системні перевірки заправок в області тривають 13:53

Чергове засідання робочої групи з ліквідації нелегального обігу нафтопродуктами провів сьогодні заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван.

Про роботу КП

Про роботу КП "Чернігівводоканал" у 2019 році 13:47

Комунальному підприємству «Чернігівводоканал» у 2019 році завдяки збалансуванню обсягів подачі та реалізації води вдалося утримати її втрати на досить низькому рівні - 13,3%. Для порівняння: нормативно дозволений рівень втрат для врахування у водних балансах на сьогоднішній день для ліцензіатів НКРЕКП становить 30%. Про це повідомив начальник КП «Чернігівводоканал» Сергій Малявко на розширеній нараді 18 лютого.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах 13:30

Представники Бобровицького районного управління Держпродспоживслужби провели роз’яснювальну роботу з реалізаторами харчових продуктів, зокрема молочної продукції, стосовно недопущення до обігу фальсифікату.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини