Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 22 вересня, 12:08:34

На форумі у Ніжині презентувалися і досягнення громад

14.07.2017   13:20

У форумі взяли участь міський голова Анатолій Лінник, координатор проекту місцевого розвитку громад в Чернігівській області Ніна Подколзіна, заступник міського голови Сергій Дзюба, начальники управлінь та структурних підрозділів міської ради, представники громадських організацій та ОСББ.

На початку заходу міський голова Анатолій Лінник подякував організаторам та учасникам форуму та побажав ефективно використати час для обміну думками та досвідом: « Відомо, що найкращий спосіб об’єднати людей – залучити їх до виконання спільної справи. Цією спільною справою і є сам процес стратегічного планування. Стратегія розвитку, як документ, стане основою для всіх управлінських рішень, що стосуватимуться нашої громади. Також, наявність Стратегічного плану забезпечить умови для доступу до залучення коштів позабюджетного фінансування на проекти її розвитку. І в нас вже є гарні результати: 11 громад співвласників багатоквартирних будинків та п’ять громадських організацій міста довели, що лише спільними зусиллями та об’єднавшись, можна досягти чудового результату. Взявши участь у проекті ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», вони не лише реалізували мікропроекти по енергозбереженню та інноваційному врядуванню, а й мобілізувались для вирішення пріоритетних завдань та розвитку громадянського суспільства», - актуалізував Анатолій Валерійович.

Далі координатор Проекту Ніна Подколзіна доповіла присутнім про основні передумови розробки стратегічних планів розвитку на місцевому та регіональному рівні, основні види стратегічних документів, принципи стратегічного планування, схеми розробки стратегії, етапи підготовки стратегічних документів та ін.

На форумі презентувалися і досягнення громад – партнерів Проекту: ОСББ «Добробут», ОСББ «Синяківське», ОСББ «Ніжинець», і приклади впровадження мікропроектів з інноваційного врядування. «Те, що було на етапі роз’яснення і знайомства з Проектом, - не порівняти із сьогоднішнім днем. Так, було важко. Але це все досвід! І сьогодні це вже інша громада: згуртована і дружна, яка відчула, що в неї є сили і наснага на нові ідеї», - підсумувала Ніна Подколзіна.
                                                   

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю виконавчого комітету Ніжинської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:15

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Вогнеборці ліквідували 4 пожежі у природних екосистемах

Вогнеборці ліквідували 4 пожежі у природних екосистемах 10:49

Загальна площа, пройдена вогнем склала близько 3 га.

Переможці конкурсу дитячого малюнка

Переможці конкурсу дитячого малюнка "Кольорове місто" отримали нагороди 10:35

На майданчику біля краєзнавчого музею 17 вересня відбулося вручення нагород переможцям конкурсу «Кольорове місто», який стартував у квітні цього року.

Ніжин: продовжується прийом Проектів для участі у Громадському бюджеті на 2021 рік

Ніжин: продовжується прийом Проектів для участі у Громадському бюджеті на 2021 рік 10:27

Продовжується прийом Проектів для участі у Громадському бюджеті на 2021 рік. Прийом проектів буде проводитися до 30 вересня 2020 року.

Виставка творів Леоніда Могучова

Виставка творів Леоніда Могучова "Духовна спадщина України" 10:20

Відкрилася виставка талановитого чернігівського художника-графіка Леоніда Могучова «Духовна спадщина України» в Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній».