Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 22 вересня, 12:07:19

Військові та правоохоронці отримують допомогу з обласного бюджету

13.07.2017   08:06Агенцiя

Як повідомили в Департаменті з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОДА, в першому півріччі цього року військові частини та правоохоронні органи, які беруть участь в антитерористичній операції та дислокуються на території Чернігівської області, отримали за рахунок коштів обласного бюджету матеріально-технічних засобів на суму близько 340 тисяч гривень.

Зокрема в травні-червні військовим частинам передано автомобільні запчастини, генератор, телефонний кабель та матеріали для обладнання штабних машин — на суму 148,1 тисячі гривень.

Також виконано 56 рейсів до зони проведення АТО, якими перевезено більше двох тисяч військовослужбовців ЗСУ та працівників правоохоронних органів. На це за півроку витратили понад 480 тисяч гривень бюджетних коштів.

Усього ж у відповідній обласній програмі на 2017 рік передбачено 1559,9 тисячі гривень.

Згідно з обласною програмою «Профілактика правопорушень у Чернігівській області» цього року заплановано 751,7 тисячі гривень на матеріально-технічне забезпечення правоохоронних органів. Для них уже придбано та передано спецзасобів та іншого обладнання на суму майже 420 тисяч гривень. Це — два металошукачі, поліграф, блок живлення, приклад з адаптером тощо.

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:15

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Вогнеборці ліквідували 4 пожежі у природних екосистемах

Вогнеборці ліквідували 4 пожежі у природних екосистемах 10:49

Загальна площа, пройдена вогнем склала близько 3 га.

Переможці конкурсу дитячого малюнка

Переможці конкурсу дитячого малюнка "Кольорове місто" отримали нагороди 10:35

На майданчику біля краєзнавчого музею 17 вересня відбулося вручення нагород переможцям конкурсу «Кольорове місто», який стартував у квітні цього року.

Ніжин: продовжується прийом Проектів для участі у Громадському бюджеті на 2021 рік

Ніжин: продовжується прийом Проектів для участі у Громадському бюджеті на 2021 рік 10:27

Продовжується прийом Проектів для участі у Громадському бюджеті на 2021 рік. Прийом проектів буде проводитися до 30 вересня 2020 року.

Виставка творів Леоніда Могучова

Виставка творів Леоніда Могучова "Духовна спадщина України" 10:20

Відкрилася виставка талановитого чернігівського художника-графіка Леоніда Могучова «Духовна спадщина України» в Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній».