Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 вересня, 03:54:52

Профспілки об’єднуються

12.07.2017   09:13Агенцiя

Певний рівень самоорганізації, відповідальності і розвитку громадянських інститутів (громадянське суспільство) є базовою умовою реалізації соціального діалогу, з іншого боку громадянське суспільство, без якого неможлива соціальна держава Європейського зразка і є метою реалізації політики соціального діалогу та партнерства.

Незважаючи на непослідовність в реалізації політики реформ, на даний час склалась унікальна можливість нарешті вивести громадянське суспільство України зі світу концепцій і мрій в стан реальності.
Саме профспілки, мають всі підстави для того, щоб використовуючи свій потенціал та структури в якості найпотужнішої громадської організації сприяти цьому перетворенню.

Саме вони мають історичний шанс об’єднати громадянські спільноти, організації «третього» сектору скоординувати зусилля та виступати представником і захисником інтересів трудящих і всіх громадян.

Важливим є те, що саме профспілки визначені законодавчо в якості суб’єктів соціального діалогу з боку громадянського суспільства.
Консолідації зусиль, перешкоджали часто внесені ззовні протиріччя в самій профспілковій сфері, розбіжності в розумінні методів та завдань різних профспілкових організацій.

Проте розуміння своєї відповідальності перед суспільством призводить як до узгодження позицій так і до консолідації зусиль.

В результаті Чернігівська обласна федерація профспілок України та Територіальний форум профспілкових організацій Чернігівської області – членська організація Федерації незалежних профспілок України узгодили позиції та прийняли рішення стосовно створення Спільно Представницького Органу (СПО).


Федерація Незалежних Профспілок України

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 33 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 33 нових випадки COVID-19 19:21

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 22 вересня в області зафіксовано 33 нових випадки COVID-19.

Протизсувні роботи на березі Снова у Седневі може частково профінансувати обласний прориродоохоронний фонд 16:43

У Седневі поблизу навчально-виховного комплексу вздовж берегової зони річки Снов поступово зсувається ґрунт. Ситуацію обговорили вчора, 21 вересня, в облдержадміністрації на нараді, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Дмитро Іванов.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2 544 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2 544 особи 16:31

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 22 вересня в області щеплено першою та другою дозою 309 840 людей.

В Чернігівській обласній прокуратурі обговорили стан протидії злочинності у бюджетній сфері

В Чернігівській обласній прокуратурі обговорили стан протидії злочинності у бюджетній сфері 16:29

У середу 22 вересня року, під головуванням керівника Чернігівської обласної прокуратури Сергія Василини відбулася спільна нарада керівників правоохоронних органів регіону.

62 мільйони гривень на реалізацію проєктів стратегії розвитку планують витратити у Срібнянській громаді

62 мільйони гривень на реалізацію проєктів стратегії розвитку планують витратити у Срібнянській громаді 10:14

Для реалізації 44 проєктів першого плану з реалізації Стратегії розвитку до 2027 року Робоча група пропонує витратити 62 мільйони гривень. Ці проєкти планують реалізувати за перші два роки та три місяці впровадження стратегії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини