Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 липня, 12:26:50

Профспілки об’єднуються

12.07.2017   09:13Агенцiя

Певний рівень самоорганізації, відповідальності і розвитку громадянських інститутів (громадянське суспільство) є базовою умовою реалізації соціального діалогу, з іншого боку громадянське суспільство, без якого неможлива соціальна держава Європейського зразка і є метою реалізації політики соціального діалогу та партнерства.

Незважаючи на непослідовність в реалізації політики реформ, на даний час склалась унікальна можливість нарешті вивести громадянське суспільство України зі світу концепцій і мрій в стан реальності.
Саме профспілки, мають всі підстави для того, щоб використовуючи свій потенціал та структури в якості найпотужнішої громадської організації сприяти цьому перетворенню.

Саме вони мають історичний шанс об’єднати громадянські спільноти, організації «третього» сектору скоординувати зусилля та виступати представником і захисником інтересів трудящих і всіх громадян.

Важливим є те, що саме профспілки визначені законодавчо в якості суб’єктів соціального діалогу з боку громадянського суспільства.
Консолідації зусиль, перешкоджали часто внесені ззовні протиріччя в самій профспілковій сфері, розбіжності в розумінні методів та завдань різних профспілкових організацій.

Проте розуміння своєї відповідальності перед суспільством призводить як до узгодження позицій так і до консолідації зусиль.

В результаті Чернігівська обласна федерація профспілок України та Територіальний форум профспілкових організацій Чернігівської області – членська організація Федерації незалежних профспілок України узгодили позиції та прийняли рішення стосовно створення Спільно Представницького Органу (СПО).


Федерація Незалежних Профспілок України

Останні новини Чернігівщини

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.

Літній відпочинок – не привід смітити на природі

Літній відпочинок – не привід смітити на природі 11:55

Літня пора – час для відпочинку. Тому саме в цей період люди прагнуть виїхати по далі з міста, від жаркої задухи і відпочити десь на лоні природи.

Чернігівщина: де нині ремонтують дороги

Чернігівщина: де нині ремонтують дороги 11:15

«Велике будівництво» на Чернігівщині триває. З-поміж іншого, цією національною програмою передбачено відновити більше 111 кілометрів доріг місцевого значення та понад 195 кілометрів — державного. Тож робота на автошляхах області, без перебільшення, кипить.