Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 грудня, 20:57:15

Профспілки об’єднуються

12.07.2017   09:13Агенцiя

Певний рівень самоорганізації, відповідальності і розвитку громадянських інститутів (громадянське суспільство) є базовою умовою реалізації соціального діалогу, з іншого боку громадянське суспільство, без якого неможлива соціальна держава Європейського зразка і є метою реалізації політики соціального діалогу та партнерства.

Незважаючи на непослідовність в реалізації політики реформ, на даний час склалась унікальна можливість нарешті вивести громадянське суспільство України зі світу концепцій і мрій в стан реальності.
Саме профспілки, мають всі підстави для того, щоб використовуючи свій потенціал та структури в якості найпотужнішої громадської організації сприяти цьому перетворенню.

Саме вони мають історичний шанс об’єднати громадянські спільноти, організації «третього» сектору скоординувати зусилля та виступати представником і захисником інтересів трудящих і всіх громадян.

Важливим є те, що саме профспілки визначені законодавчо в якості суб’єктів соціального діалогу з боку громадянського суспільства.
Консолідації зусиль, перешкоджали часто внесені ззовні протиріччя в самій профспілковій сфері, розбіжності в розумінні методів та завдань різних профспілкових організацій.

Проте розуміння своєї відповідальності перед суспільством призводить як до узгодження позицій так і до консолідації зусиль.

В результаті Чернігівська обласна федерація профспілок України та Територіальний форум профспілкових організацій Чернігівської області – членська організація Федерації незалежних профспілок України узгодили позиції та прийняли рішення стосовно створення Спільно Представницького Органу (СПО).


Федерація Незалежних Профспілок України

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 338 нових випадків COVID-19

Виявлено 338 нових випадків COVID-19 17:54

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 1 грудня в області зафіксовано 338 нових випадків COVID-19.

Засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації

Засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації 13:29

1.12.2020 за публічного обвинувачення військової прокуратури Чернігівського гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації.

Упродовж минулої доби виникло 6 пожеж

Упродовж минулої доби виникло 6 пожеж 13:04

Упродовж минулої доби на Чернігівщині виникло 6 пожеж, їх причинами послужило порушення господарями правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації електромереж, нагрівальних печей і димарів.

Керівник обласної прокуратури привітав колег з Днем працівників прокуратури України

Керівник обласної прокуратури привітав колег з Днем працівників прокуратури України 12:18

Сьогодні в обласній прокуратурі під головуванням керівника Сергія Василини відбулися урочистості з нагоди Дня працівників прокуратури України.

Результати ревізії комунального некомерційного підприємства

Результати ревізії комунального некомерційного підприємства "Ріпкинська центральна районна лікарня" Ріпкинської райради 11:58

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області провели ревізію фінансово - господарської діяльності на комунальному некомерційному підприємстві «Ріпкинська центральна районна лікарня» Ріпкинської районної ради за період з 01.01.2016 по 30.07.2020, якою установили порушень вимог законодавства на суму майже 2 млн грн, зокрема порушень, що призвели до втрат на суму 600 тис. грн.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини