Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 лютого, 03:45:51

Профспілки об’єднуються

12.07.2017   09:13Агенцiя

Певний рівень самоорганізації, відповідальності і розвитку громадянських інститутів (громадянське суспільство) є базовою умовою реалізації соціального діалогу, з іншого боку громадянське суспільство, без якого неможлива соціальна держава Європейського зразка і є метою реалізації політики соціального діалогу та партнерства.

Незважаючи на непослідовність в реалізації політики реформ, на даний час склалась унікальна можливість нарешті вивести громадянське суспільство України зі світу концепцій і мрій в стан реальності.
Саме профспілки, мають всі підстави для того, щоб використовуючи свій потенціал та структури в якості найпотужнішої громадської організації сприяти цьому перетворенню.

Саме вони мають історичний шанс об’єднати громадянські спільноти, організації «третього» сектору скоординувати зусилля та виступати представником і захисником інтересів трудящих і всіх громадян.

Важливим є те, що саме профспілки визначені законодавчо в якості суб’єктів соціального діалогу з боку громадянського суспільства.
Консолідації зусиль, перешкоджали часто внесені ззовні протиріччя в самій профспілковій сфері, розбіжності в розумінні методів та завдань різних профспілкових організацій.

Проте розуміння своєї відповідальності перед суспільством призводить як до узгодження позицій так і до консолідації зусиль.

В результаті Чернігівська обласна федерація профспілок України та Територіальний форум профспілкових організацій Чернігівської області – членська організація Федерації незалежних профспілок України узгодили позиції та прийняли рішення стосовно створення Спільно Представницького Органу (СПО).


Федерація Незалежних Профспілок України

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 18:56

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

“Герої не вмирають! Україна пам’ятає”

“Герої не вмирають! Україна пам’ятає” 18:52

Всесвітньо відомий оперний співак, соліст Паризької національної опери, Герой України Василь Сліпак, рятуючи побратимів, загинув від кулі снайпера 29 червня 2016 року поблизу Луганського на Донеччині. 20 лютого 2017 року указом Президента України йому було присвоєно звання “Герой України” (посмертно).

На Чернігівщині Прем’єр-міністр Олексій Гончарук провів нараду щодо протидії незаконній вирубці лісів

На Чернігівщині Прем’єр-міністр Олексій Гончарук провів нараду щодо протидії незаконній вирубці лісів 18:47

20 лютого відбулася робоча поїздка до Чернігівської області Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука. Разом з головою Державного агентства лісових ресурсів Андрієм Заблоцьким, головою Чернігівської ОДА Андрієм Прокопенком та головою обласної ради Ігорем Вдовенком він вивчав стан справ у лісогосподарській сфері.

У чернігівських школах відновлюється освітній процес

У чернігівських школах відновлюється освітній процес 18:43

Управління освіти міської ради повідомляє про завершення додаткових канікул для школярів Чернігова.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 18:30

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.