Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 лютого, 06:05:34

Столичні фахівці рекомендують демонтувати під'їзди, що постраждали від вибуху газу

29.05.2012   13:56

Фахівці Державного науково-дослідного інституту будівельних конструкцій, що проводили у Чернігові технічну оцінку стану постраждалого від вибуху газу будинку, надали свої висновки. Про це повідомив заступник міського голови Олександр Сердюк.

За його словами, технічний стан конструкцій двох під'їздів є аварійним. "Згідно з висновками, спеціалісти НДІ рекомендують виконати демонтаж стінових панелей і плит перекриття, сходів п'яти поверхів двох під'їздів, що зазнали пошкоджень від вибуху, посилити цокольну частину демонтованої секції і відновити будівельні конструкції за спеціально розробленим проектом", - сказав О.Сердюк.

Він уточнив, що міська та обласна комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій погодили висновок про стан будівельних конструкцій. Крім того, у протоколах засідань комісій порушено клопотання щодо зміни рівня надзвичайної ситуації.

Зокрема, за результатами обстеження зруйнованих і пошкоджених будівельних конструкцій аварійного житлового будинку, встановлено, що матеріальні збитки і втрати на проведення аварійно-відновлювальних робіт, відшкодування збитків і втрат складають 16,5 млн. грн. За обсягами збитків ця ситуація може кваліфікуватися як надзвичайна ситуація регіонального рівня.

"Підготовлено пакет документів для Міністерства надзвичайних ситуацій, де мають прийняти остаточне рішення", - зазначив О.Сердюк.

Як повідомлялося, 26 березня у Чернігові по вулиці 50 років ВЛКСМ, 36 у квартирі №3 на першому поверсі будинку стався вибух побутового газу, у результаті якого загинула жінка, ще четверо мешканців будинку отримали травми та опіки. Один з постраждалих помер у лікарні. У результаті вибуху пошкоджено 2 під'їзди житлового будинку, їх мешканців (79 чернігівців) відселено.

Останні новини Чернігівщини

Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій

Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій 11:43

Проєкт “Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0” – це простір, створений для підтримки дівчат 14-16 років із різних куточків України у розвитку лідерських навичок, розуміння себе та світу навколо.

СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон

СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон 11:33

Контррозвідка Служба безпеки викрила на Чернігівщині зловмисника, який за вказівкою куратора з рф знищив військовий автомобіль, що використовувався для забезпечення підрозділів Сил оборони України та намагався втекти з країни.

У січні 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 946 мільйонів гривень податків та зборів 11:30

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень 2026 року надійшло 946 млн грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 111 млн грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

Можливості для розвитку: що пропонує громадам Чернігівщини «U-LEAD з Європою» у 2026 році 10:20

Команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Чернігівській області представила головам громад регіону результати роботи за 2025 рік та окреслила нові можливості співпраці у 2026 році. Під час зустрічі йшлося про навчальні програми, консультаційну підтримку та нові ініціативи для розвитку громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:35

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.