Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 22 вересня, 12:04:38

Депутати підтримали зміни щодо інвестиційних програм ПАТ "Чернігівобленерго" на 2017 рік

12.07.2017   08:56Агенцiя

11 липня перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук взяв участь у засіданні постійної комісії обласної ради з питань економічного розвитку, інвестиційної діяльності та здійснення державної регуляторної політики.

Провів засідання голова постійної комісії Дмитро Іванов. Участь у її роботі також взяли депутати обласної ради Наталія Дроненко та Лариса Осадчук, директор з капітального будівництва та інвестицій ПАТ «Чернігівобленерго» Ігор Синявський, заступник директора Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації Андрій Ярош.

У порядок денний були внесені питання: про інвестиційні програми ПАТ «Чернігівобленерго» на 2017 рік; про стан роботи в області із запровадження енергоефективних заходів; звернення депутатів Кіровоградської обласної ради від 19 травня 2017 року «Про звернення до Верховної Ради України щодо розгляду і прийняття проекту Закону від 15 вересня 2016 року № 5123»; про розгляд листа Закарпатської облдержадміністрації щодо формування цивілізованого ринку вживаних автомобілів, інші питання.

Ігор Синявський поінформував присутніх про перспективи інвестиційних програм ПАТ «Чернігівобленерго» на 2017 рік та внесення змін до них.

Зокрема, йшлося про необхідність залучення інвестицій на заходи з реконструкції і заміни застарілого обладнання (вузлові підстанції, придбання лічильників, програмне забезпечення, бригадні автомобілі) та оновлення електромереж загалом.

Голова правління ПАТ «Чернігівобленерго» Володимир Ткач акцентував увагу на проблемах енергетичної галузі області в цілому та на шляхах їх вирішення, враховуючи досвід європейських країн. Зокрема, питання, що стосуються тарифів на електроенергію, енергоринку, сонячної електроенергії.

У результаті обговорення депутати комісії підтримали внесення змін до Інвестиційної програми на 2017 рік.

Дмитро Іванов, у свою чергу, наголосив, що постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестиційної діяльності та здійснення державної регуляторної політики підтримуватиме і буде надійним партнером ПАТ «Чернігівобленерго» у вирішенні нагальних проблем енергетичної безпеки.

Валентин Мельничук зауважив у своєму виступі, що залучення інвестицій - це перспективний розвиток енергетики Чернігівської області. Це стабільність роботи всіх підприємств.

– Ми йдемо правильним шляхом, оскільки, без промисловості не може бути економіки. Тому, енергоринок – це перспектива розвитку економіки Чернігово-Сіверського краю, - відмітив перший заступник голови обласної ради.

Далі члени комісії розглянули питання про стан роботи в області із запровадження енергоефективних заходів. Оптимізація енергопостачання та енергоспоживання наразі дуже актуальна тема не тільки в Україні, але і для кожного підприємства будь-якої форми власності, зокрема.

Андрій Ярош розповів про заходи з енергозбереження, які проводяться в області та оптимізації витрат енергоресурсів.

Голова постійної комісії, коментуючи дане питання, наголосив на необхідності розробки Програми енергоефективності, із врахуванням енергетичного аудиту, енергопаспорту та інших ключових питань, потрібних для раціонального використання енергетичних ресурсів.

Члени постійної комісії також підтримали звернення депутатів Кіровоградської обласної ради від 19 травня 2017 року «Про звернення до Верховної Ради України щодо розгляду і прийняття проекту Закону від 15 вересня 2016 року № 5123», яке стосується захисту національних інтересів України, продовольчої безпеки держави і прав землевласників.

Що ж стосується розгляду листа Закарпатської облдержадміністрації щодо формування цивілізованого ринку вживаних автомобілів, то депутати вирішили інформацію взяти до відома і більш детально вивчити це питання на засіданні постійної комісії перед черговою сесією обласної ради.


Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:15

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Вогнеборці ліквідували 4 пожежі у природних екосистемах

Вогнеборці ліквідували 4 пожежі у природних екосистемах 10:49

Загальна площа, пройдена вогнем склала близько 3 га.

Переможці конкурсу дитячого малюнка

Переможці конкурсу дитячого малюнка "Кольорове місто" отримали нагороди 10:35

На майданчику біля краєзнавчого музею 17 вересня відбулося вручення нагород переможцям конкурсу «Кольорове місто», який стартував у квітні цього року.

Ніжин: продовжується прийом Проектів для участі у Громадському бюджеті на 2021 рік

Ніжин: продовжується прийом Проектів для участі у Громадському бюджеті на 2021 рік 10:27

Продовжується прийом Проектів для участі у Громадському бюджеті на 2021 рік. Прийом проектів буде проводитися до 30 вересня 2020 року.

Виставка творів Леоніда Могучова

Виставка творів Леоніда Могучова "Духовна спадщина України" 10:20

Відкрилася виставка талановитого чернігівського художника-графіка Леоніда Могучова «Духовна спадщина України» в Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній».