Громадськість проти проекту капітального ремонту нижньої частини чернігівського Валу
Про це однозначно було заявлено під час зустрічі за круглим столом, проведеної за ініціативи Громадської ради при облдержадміністрації.
Спротив громадськості викликали кілька аспектів проблеми.
Один з головних — на якій підставі замовником проектно-кошторисної документації виступило Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради, адже це територія Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів Стародавній», яка належить державі. Тож і рішення про проведення будь-яких робіт там, на думку громадськості, повинне прийматися на державному рівні.
Науковці та представники громадських організацій, небайдужі до збереження історичної спадщини Чернігова, висловили занепокоєння й тим, що запропонованим проектом передбачено проведення земельних робіт, які можуть зашкодити археологічним пам’яткам, розташованим на цій території.
Низку зауважень було висловлено й до зовнішнього вигляду споруд, запланованих у проекті капітального ремонту.
Всі заперечення та зауваження буде внесено до резолюції засідання, яку буде оприлюднено.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.