Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 11:29:00

Робоча зустріч із поляками: підтримка діяльності Агенції регіонального розвитку області

07.07.2017   09:14Агенцiя

У черговий раз на робочій зустрічі в облдержадміністрації 5 липня представники обласної влади та бізнесу разом із колегами з Польщі обговорювали питання інвестиційної привабливості Чернігівщини.

Захід відбувся за участі першого заступника голови ОДА Леоніда Сахневича, заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Наталії Романової, радника міністра Міністерства розвитку республіки Польща, керівника проекту «Зростання інвестиційної привабливості та конкурентоздатності регіонів України» Сівека Кшиштофа та експерта зазначеного проекту Андрія Гінкула. Також до обговорення долучилися представники Департаменту економічного розвитку ОДА, управління комунального майна облради, Агенції регіонального розвитку області, Регіонального фонду підтримки підприємництва по Чернігівській області, Ділового центру.

– Чернігівщина увійшла до 7 областей-учасників проекту «Зростання інвестиційної привабливості та конкурентоздатності регіонів України», фінансування якого здійснюється з ресурсів Програми Міністерства закордонних справ «Польська допомога розвитку». Тож ми сподіваємося, що завдяки нашій співпраці область отримає необхідну підтримку, і вже зовсім скоро місцеві підприємці вийдуть на новий якісний рівень роботи, а жителі регіону відчують покращення життя, – зазначила Наталія Романова.

Під час робочої зустрічі відбулися перемовини з польською стороною щодо двостороннього співробітництва, зокрема матеріально-технічної підтримки діяльності Агенції регіонального розвитку області, співпраці у рамках проекту з Державною організацією «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області». Говорили і про подальші перспективи вивчення та застосування польського досвіду.

– Протягом останніх років ми чітко бачимо прагнення підприємців, жителів області до змін. Представники регіонального бізнесу все активніше починають залучати іноземні інвестиції. Ми хочемо звернути їхню увагу на необхідність брати участь у розвитку території, на якій вони працюють. Тож наразі польський досвід підтримки малого та середнього підприємництва, залучення інвестицій є важливим для нас, – акцентував Леонід Сахневич.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16

Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.

Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55

26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32

Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.

У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини