Мерів з Чернігівщини нагородили державними відзнаками
30 червня Асоціація міст України провела у м.Києві урочистий захід на честь 25-річчя свого заснування.
Під час заходу почесні грамоти Верховної Ради України отримали Варвинський селищний голова Валентина Саверська-Лихошва та Городнянський міський голова Андрій Богдан.
А Семенівський міський голова Олександр Бичков отримав подяку від Кабінету Міністрів України.
У заході взяли участь близько 800 осіб, серед яких представники громад-членів АМУ. Також були запрошені керівники держави, представники Уряду та парламенту, почесні гості, представники іноземних партнерів Асоціації.
Під час урочистостей були вручені державні нагороди, Почесні грамоти та відзнаки Уряду, цінні подарунки та подяки Голови Асоціації міст України.
Крім того, під час заходу була презентована Стратегія розвитку АМУ до 2022 року.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05
День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.