Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 жовтня, 17:36:02

З головними лікарями комунальних медичних закладів укладатимуть контракти

16.06.2017   10:30

На своєму засіданні виконавчий комітет міської ради запровадив обов’язкове застосування контрактної форми трудового договору при регулюванні трудових відносин з головними лікарями закладів охорони здоров’я, що перебувають в комунальній власності територіальної громади міста Чернігова.

Як пояснив начальник управління охорони здоров’я міської ради Владислав Кухар, статтею 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» визначено, що керівники державних, комунальних закладів охорони здоров’я призначаються на посаду шляхом укладання з ними контракту строком від 3 до 5 років.

За його словами, нові Статути медичних закладів міста, затверджені рішенням виконавчого комітету міської ради від 1 вересня 2016 року,  передбачають призначення головних лікарів шляхом укладення контрактів.

Втім, на даний час не з усіма головними лікарями медичних закладів міста, трудові відносини приведені у відповідність до законодавства та запроваджена контрактна форма трудового договору. Рішенням виконкому, що ухвалене сьогодні, трудові відносини у медичних закладах міста приводитимуться у відповідність до діючого законодавства.

Також була затверджена примірна форма контракту, що укладається з керівником закладу охорони здоров’я комунальної власності міста Чернігова.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Амстердам стали партнерами в європейському проєкті кліматичної нейтральності 11:42

Місто Чернігів отримало європейського партнера — місто Амстердам — у межах міжнародного проєкту SUN4Ukraine (Sustainable Urban Net Zero Network for Ukraine).

 Медицина без бар’єрів: у Бобровицькій громаді працює мобільна клініка

Медицина без бар’єрів: у Бобровицькій громаді працює мобільна клініка 11:39

Доступність медичних послуг – один із пріоритетів Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні, ініційованої першою леді Оленою Зеленською. Над цим на Бобровиччині працюють як лікарі, так і керівництво громади разом з депутатським корпусом.

У Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості» 11:22

23 жовтня у Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості», присвячена незламності українських жінок у період війни, та організована Коаліцією «Чернігівщина 1325».

У січні-вересні 2025 року на Чернігівщині сплачено 30,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 11:07

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-вересні 2025 року сплачено 19,4 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 25,4 відс. (на 3,9 млрд грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2024 року.

До Всесвітнього тижня ядерної науки: у 100 школах проведуть XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки»

До Всесвітнього тижня ядерної науки: у 100 школах проведуть XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки» 10:12

Вперше в Україні до Nuclear Science Week — Всесвітнього тижня ядерної науки — музейники, науковці та освітяни запускають одразу у 100 школах XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини