Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 26 травня, 09:30:39

Вшановано пам’ять Великого Кобзаря

22.05.2012   15:23

22 травня минає 151-ша річниця перепоховання праху Тараса Григоровича Шевченка на Чернечій горі у Каневі.. Традиційно в цей день усі українці вшановують пам’ять Великого Кобзаря і згадують його Заповіти.

Сьогодні перший заступник голови облдержадміністрації Станіслав Прокопенко, заступник голови облдержадміністрації Віктор Тканко, перший заступник голови обласної ради Іван Коробка, Чернігівський міський голова Олександр Соколов, керівники структурних підрозділів ОДА, обласної ради, міськвиконкому, представники громадськості поклали квіти до пам’ятника Т.Г.Шевченку, що на стародавньому чернігівському Валу та вшанували його пам’ять.

У виконанні капели бандуристів Остапа Вересая прозвучали пісні на вірші Кобзаря.

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини