Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 16:37:32

У сквері ім. Богдана Хмельницького триває реконструкція

29.04.2017   10:37

У сквері імені Богдана Хмельницького з минулої осені розпочалися роботи з реконструкції. Тут вже багато чого зроблено: викладені доріжки, встановлені нові ліхтарі, лавочки та урни для сміття, будуються фонтани.

27 квітня перевірити стан робіт на об’єкті та обговорити всі проблемні питання і подальші дії прийшли заступник міського голови Олександр Атрощенко, архітектори, проектанти та інші інспектори.

За словами Олександра Атрощенка, всі роботи йдуть за планом, все робиться в тому напрямку, як і планувалося й незабаром мешканці міста зможуть оцінити результат. Він також висловив сподівання, що оновлений парк стане одним із найцікавіших місць у Чернігові та подобатиметься мешканцям.

Начальник управління капітального будівництва міської ради В’ячеслав Почеп повідомив, що вже скоро будівельники перейдуть до другої черги робіт. На черзі: озеленення скверу з облаштуванням поливочного водопроводу та підключення фонтанів, яких буде три: один – великий, біля П’ятницької церкви, два інші – маленькі в глибині парку. Готуються також до розвороту пам’ятника Гетьману обличчям до Красної площі.

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини