Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 червня, 11:23:53

Сергій Сергієнко: Наша спільна задача – забезпечити людей якісними послугами

29.04.2017   10:22

Проблемні питання з надання послуг відведення каналізаційних стоків у місті Бобровиця розглянули учасники наради, яку днями провів заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Сергій Сергієнко.

У нараді взяли участь в.о. директора Департаменту ЖКГ та ПЕК ОДА Лідія Борсук, керівники Бобровицької РДА та міста, місцевого комунального підприємства «Міськдобробут» та Бобровицької філії ТОВ «Буринський молокозавод».

На сьогодні комунальне підприємство «Міськдобробут» неспроможне платити новому власнику молокозаводу надвисокі суми за користування очисними спорудами.

Як повідомив його очільник Георгій Дудар, підписаним раніше договором передбачений добовий обсяг скиду стічних вод – 290 кубічних метрів на добу. Ці розрахунки проведені згідно з нормами споживання води, проте реально нечистот скидається значно менше. Заборгованість комунального підприємства за користування очисними спорудами становить 283 тисячі гривень.

Вирішити спірну ситуацію можна, встановивши ультразвуковий лічильник. Однак керівництво Бобровицької філії ТОВ «Буринський молокозавод» відмовляється це робити, посилаючись на технічну неможливість. І вимагає від «Міськдобробуту» оплату за договором.

— Непорозуміння, які виникли, треба вирішувати шляхом діалогу, із врахуванням реальних затрат і вимог законодавства. Наше спільне завдання – не допустити екологічної катастрофи та забезпечити людей якісними послугами, — зауважив Сергій Сергієнко.

Серед запропонованих ним шляхів – побудова на комунальному підприємстві власних міні-очисних споруд, але це тривалий процес, що потребує значного фінансування. Інший вихід – встановлення приладів обліку всіма споживачами послуг з водовідведення або лічильника стічних вод на магістральному колекторі.

За підсумками обговорення міському голові Бобровиці доручено упродовж місяця вирішити питання фінансування з місцевого бюджету встановлення будинкових лічильників питної води. Це дозволить проводити фактичний облік наданих послуг з водовідведення, що, в свою чергу, зробить можливим узгодження обсягів очищення стічних вод та перегляд раніше укладеного договору.


За інформацією Департаменту ЖКГ та ПЕК Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Оформила доставку товару, а натомість втратила 80 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян бути обачними під час торгових операцій в Інтернеті 10:37

Поліцейські застерігають мешканців Чернігівщини від шахрайств в Інтернеті під час купівлі-продажу товарів.

Понад 68 тисяч ВПО зареєстровано в регіоні: найбільше переселенців – в Чернігівському районі 10:35

Щоб всебічно забезпечити їх права та інтереси, соціальний захист, працевлаштування, надання психосоціальної, медичної та правової допомоги в області майже рік діє Рада з питань внутрішньо переміщених осіб при ОДА.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:32

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

18 червня: цей день в Україні і світі

18 червня: цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 846 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 846 RUSSIAN AGRESSION

 Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії

Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії 12:04

Таку тенденцію останнім часом спостерігають у службі зайнятості. На Чернігівщині наразі налічується близько 5 тисяч офіційних безробітних. Серед них 77,5 % жінок. На початок червня у базі даних служби зайнятості налічувалось 799 вакансій, на кожну з яких було 6 претендентів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини