Реалізація державної політики у сфері зміни клімату
27 квітня на базі Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів відбулася чергова експертна зустріч з питань обговорення пріоритетів урядової політики.
В он-лайн режимі через відеопортал YouТube експерти, представники Міністерства екології та природних ресурсів України, громадськість говорили про Концепцію реалізації державної політики у сфері зміни клімату на період до 2030 року.
До обговорення долучились представники шести областей держави.
Під час зустрічі мова йшла про глобальну проблему зміну кліматичних умов на планеті. Відповідно це впливає на розвиток галузей економіки. Спектр питань є величезним, а виклики дуже серйозні.
Відтак, 7 грудня 2016 року уряд затвердив Концепцію реалізації державної політики у сфері зміни клімату на період до 2030 року. Ця Концепція має на меті вдосконалення державної політики у сфері зміни клімату для досягнення сталого розвитку держави, створення правових та інституційних передумов для забезпечення поступового переходу до низьковуглецевого розвитку за умови економічної, енергетичної та екологічної безпеки і підвищення добробуту громадян.
До дискусії активно долучились представники областей. Так було визначено зауваження та пропозиції до Концепції. Зорема, є недоцільним створення і впровадження внутрішньої системи торгівлі квотами на викиди парникових газів відповідно до положень Директиви 2003/87/ЄС. Також висловлено побажання в забезпеченні державних установ та організацій службовими автомобілями які є безпечними для екології (гібриди) на кшталт поліцейських «Toyota Prius».
Останні новини Чернігівщини
Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08
Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:05
Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.
У Чернігові День жалоби: внаслідок ворожої атаки загинули жінка та 4-річна дитина 10:03
Сьогодні близько 5-ї години ранку росіяни завдали удару безпілотником по житловому району Чернігова.
26 серпня: цей день в Україні і світі 10:01
День 1645 Російська агресія - Day 1645 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 13:15
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди, 6 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 3 особи та 2 особи постраждали.