Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 червня, 13:55:12

У Чернігові вчилися за допомогою парламентських даних контролювати народних обранців

24.04.2017   23:00Агенцiя

Минулого тижня у Чернігові відбувся практичний тренінг “Цифри не брешуть. Як контролювати нардепів за допомогою парламентських даних”.

Під час якого аналітик Громадянської мережі ОПОРА Святослав Бабіля розповів учасникам, як читати парламентські дані та писати аналітичні матеріали для потреб громади або загальноукраїнських засобів масової інформації.
Основним джерелом інформації для аналітичних матеріалів можуть бути дані онлайн-сервісу Rada4you.org. Тренер презентував слухачам аналітичні інструменти ресурсу, зокрема як групувати голосування та визначати позиції народних депутатів із суспільно важливих питань та як дослідити, чи послідовні народні депутати у своїх голосуваннях, хто голосує проти лінії фракції і з ким зі своїх колег депутати мають найбільшу спільність у голосуваннях. За словами Святослава Бабіля, завдяки цим даним можна побачити справжню позицію депутата, спираючись не на його слова, а на конкретні дії, проаналізувати наскільки дисциплінованим він є у виконанні своїх обов'язків та виявити неочікуваний зв’язок між позиціями депутатів різних політичних сил.
Для практичних прикладів учасники тренінгу розглянули як відображається діяльність народних  депутатів Максима Микитася, Сергія Березенка, Анни Романової. Також слухачі під час тренінгу мали змогу «уявити» себе народним депутатом і визначити за допомогою тесту з ким із парламентарів вони мають схожі позиції або точки зору.

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки ударів росіян на Чернігівщині 13:07

Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область. Інформації про постраждалих не надходило.

Ворог атакував відновлений Михайло-Коцюбинський ліцей: заступниця голови ОДА оглянула масштаби руйнувань

Ворог атакував відновлений Михайло-Коцюбинський ліцей: заступниця голови ОДА оглянула масштаби руйнувань 12:45

12 червня вночі атаки ворога зазнало селище Михайло-Коцюбинське – там чули 4 вибухи. Внаслідок удару російської армії суттєві пошкодження отримала нещодавно відновлена будівля місцевого ліцею.

Навіть краплинка крові рятує життя: в обласній дитячій лікарні відзначили донорів Чернігівщини 11:41

Всесвітній день донора крові відзначається щорічно 14 червня. Сьогодні, напередодні свята, в Чернігівській обласній дитячій лікарні дякували тим, хто свідомо та самовіддано ділиться своєю кров'ю задля порятунку інших.

Довічне позбавлення волі: у Чернігові суд виніс вирок обвинуваченому у вбивстві двох інструкторів у навчальному центрі 11:06

Чернігівський районний суд визнав винним курсанта у вчиненні умисного вбивства двох інструкторів-військовослужбовців та пораненні ще одного, призначивши йому покарання у вигляді довічного позбавлення волі.

У День Сил безпілотних систем Президент відзначив досвід України у застосуванні технологій та закликав пам'ятати, якою ціною він здобувається

У День Сил безпілотних систем Президент відзначив досвід України у застосуванні технологій та закликав пам'ятати, якою ціною він здобувається 10:29

У День Сил безпілотних систем ЗСУ Президент України вручив орден «Золота Зірка» рідним загиблого Героя України, молодшого лейтенанта Андрія Михна – уродженця Чернігівщини, який служив у складі 414-ї окремої бригади ударних безпілотних авіаційних систем «Птахи Мадяра».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини