Віце-прем’єр у Чернігові ознайомилася з технологічним університетом і технічними новаціями
11 квітня, з робочим візитом у Чернігові перебувала Віце-прем'єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе.
Базовим пунктом програми перебування стала участь урядниці у форумі «Угода про асоціацію з ЄС: можливості для малого та середнього бізнесу». Проте, крім цього, пані Климпуш-Цинцадзе провела ще декілька зустрічей – у Чернігівському національному технологічному університеті та Державному науково-випробувальному центрі Збройних сил України.
В університеті пані Віце-прем’єр спершу у вузькому колі поспілкувалася з проректорами, директорами, деканами та представниками студради вишу за участі голови Чернігівської ОДА, а після – ознайомилася з виставкою навчально-наукових і технічних здобутків різних кафедр і зустрілася з широкою аудиторією: професорсько-викладацьким складом і студентами ЧНТУ.
Під час відвідин Державного науково-випробувального центру Збройних сил України відбулися зустрічі з командуванням і особовим складом ДНВЦ та керівниками промислових підприємств, які працюють над оборонними замовленнями. Провідна тема спілкування – стан і перспективи розвитку наукової та науково-технічної діяльності ДНВЦ ЗС України в контексті європейської інтеграції України та впровадження стандартів НАТО.
Прес-служба облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45
20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.
Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39
До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.
Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35
Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.
20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30
День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression
ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01
Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.