Ігор Рибаков відновив рух залізничного транспорту у Коропі
Для народного депутата України, лідера фракції “Реформи заради майбутнього” Ігора Рибакова в роботі і в житті немає дрібниць. Мешканці Коропа в черговий раз впевнилися, що він – людина слова і якщо пообіцяв вирішити якесь питання – так і зробить.

Перебуваючи у Коропі з робочим візитом Ігор Рибаков провів зустріч з активом міста, на якій народному депутату озвучили низку проблем району. Одна з них – призупинення майже три роки тому вантажних перевезень зі станції Короп. Вагони для перевезень своєї продукції підприємства Коропського району повинні були замовляти з Алтинівки, що лягало додатковим тягарем на їх витрати.
Ігор Рибаков взяв на себе відповідальність і пообіцяв цю проблему вирішити. Пройшло менше місяця і коропські підприємства можуть зітхнути з полегшенням. Ігор Рибаков добився відновлення вантажних перевезень від Коропа до Конотопа!
Керівники району та підприємств вдячні Ігорю Рибакову за допомогу у вирішенні ключових проблем. В черговий раз народний депутат довів, що його слова ніколи не розходяться з ділом!
Валентина Михайлова
Останні новини Чернігівщини
Керівництво поліції Чернігівщини ініціювало службове розслідування за фактом інциденту в Чернігові під час заходів оповіщення 17:23
14 липня під час здійснення заходів оповіщення, передбачених чинним законодавством, військовослужбовці ТЦК та СП Чернігова у супроводі поліцейських підійшли до двох громадян, аби перевірити військово-облікові документи.
У Чернігові відзначили День Української Державності 16:41
Біля Меморіального знаку на честь Героїв, які загинули в російсько-українській війні, зібралася громадськість, представники влади і духовенства, аби вшанувати памʼять про всіх борців за українську державність.
За матеріалами СБУ заочну підозру отримали троє воєнних злочинців, які командували обстрілом Чернігова і вбили 20 мирних жителів 16:07
Служба безпеки зібрала беззаперечні докази воєнного злочину на командувачів російських військ, які причетні до ракетного обстрілу цивільної інфраструктури, масового вбивства та каліцтва громадян України у місті Чернігів 16 березня 2022 року.
Презентація історичного роману Василя Краса "Потреба під Конотопом" 15:35
13 липня у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація історичного роману українського письменника Василя Краса "Потреба під Конотопом".
Енергонезалежність знімає бар’єри: школи області оснащують сонячними панелями 15:11
Безбар’єрність в освіті — це, зокрема, коли школярі можуть повноцінно навчатися очно пліч-о-пліч з однолітками — незалежно від енергетичної ситуації в регіоні.