Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 вересня, 22:14:36

7 партій в Чернігові погодились "фільтрувати" своїх кандидатів

16.05.2012   07:32Агенцiя

15 травня в чернігівському експертному клубі "Чиста політика" представники чернігівських обласних організацій 7 політичних партій підписали Меморандум про чесні вибори.

Підписання Меморандуму відбулося під час круглого столу "Політичні партії Чернігівщини за чесні вибори",  який був ініційований  Чернігівською координаційного радою громадянського руху ЧЕСНО.

Підписавши Меморандум,  Чернігівські обласні організації політичних партій висловили свою підтримку  6 критеріїв доброчесності громадського руху ЧЕСНО та зобов'язались враховувати їх  при висуненні кандидатів у депутати до Верховної Ради України по мажоритарним округам Чернігівської області .

Водночас Чернігівська координаційна рада ЧЕСНО зобов'язується проводити незалежне, неупереджене і чесне дослідження кандидатів політичних сил, а також всебічно і неупереджено інформувати громадськість про результати досліджень кандидатів щодо відповідності 6 критеріям доброчесності:
Свій підпис під Меморандумом залишили представники  чернігівських  організації партій ВО "Батьківщина", ВО "Свобода", "Народна Самооборона", "Демократичний альянс", Європейської партії, УНП, Мерітократичної  партії.

Представник партії "Громадянська позиція" повідомив про  готовність підписати документ, ще три партії КПУ, Фронт Змін та Народна партія сказали, що приймуть рішення після партійного обговорення.

На жаль,  проігнорували захід, зокрема, такі відомі  політичні сили, як  Партія регіонів та УДАР.  Якщо відсутність керівництва  УДАРу можна пояснити візитом до Чернігова в цей день  лідера Віталія Кличка, то принципове ігнорування в Чернігові  громадського  руху ЧЕСНО з боку  владної Партії регіонів залишаться незрозумілим.

Останні новини Чернігівщини

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів 13:56

Протягом січня-серпня 2022 року до місцевих бюджетів Чернігівської області надійшло понад 5,2 млрд грн від сплати податків і зборів

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією 13:53

Депутатка Чернігівської облради, керівниця депутатської групи з гендерних питань «Рівні можливості» Юлія Заїка допомагає чернігівцям і мешканцям приміських сіл відновлювати житло та встановлювати збитки, завдані російською агресією.

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова 13:48

Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції повідомило про зміну адреси прийому громадян.

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни?

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни? 13:28

Знелюднення територій, втрати в економіці, руйнування інфраструктури, прогалини в місцевих бюджетах, – далеко неповний перелік проблем з якими зіштовхуються громади Чернігівської області після вигнання рашистських окупантів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:59

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 25 вересня по 8:00 26 вересня 2022 року