Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 квітня, 13:55:38

Системи життєзабезпечення Чернігівщини працюють стабільно та готові до віялових відключень

23.02.2017   08:03Агенцiя

Стан готовності об’єктів життєзабезпечення Чернігівщини до можливої роботи в умовах обмеження електропостачання розглянули учасники наради, яку 22 лютого, провів заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Сергій Сергієнко.

До обговорення проблемних питань, що можуть вплинути на проходження опалювального сезону, долучилися керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та тепло-, енергопостачальних підприємств області.

Як повідомила в.о. директора Департаменту ЖКГ ОДА Лідія Борсук, на сьогодні споживання електричної енергії в регіоні в межах доведених лімітів. Графіки обмеження її подачі або потужності не застосовувались. Проте, в разі необхідності, Чернігівщина повністю готова до погодинного вимкнення електроенергії. Відповідний механізм взаємодії ПАТ «Чернігівобленерго» з підприємствами житлово-комунального господарства, промисловості та установами бюджетної сфери відпрацьований з урахуванням подібних критичних ситуацій минулих років.

Комерційний директор ПАТ «Чернігівобленерго» Роман Бондар зазначив, що на випадок виникнення надзвичайних ситуацій підприємство розробило та затвердило графіки погодинних відключень. При цьому, не обмежуватиметься електропостачання соціально важливим установам та закладам, об’єктам оборонного та безпекового сектору, диспетчерським службам районних електромереж тощо.

Про систему контролю за дотриманням доведених лімітів споживання електроенергії присутніх поінформував начальник інспекції Держенергонагдяду в області Андрій Клименко. Він, зокрема, зазначив, що максимальна тривалість разової перерви в електропостачанні споживачів не має перевищувати двох з половиною годин.

Як повідомив в. о. директора КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ фірми «ТЕХНОВА» Олексій Щербина, його підприємство не змінило обсяги виробленої електричної та теплової енергії та забезпечуватиме їх і надалі відповідно до нагальних потреб. Для цього були скореговані виробничі процеси. Зокрема, зменшено споживання вугілля за рахунок використання природного газу.

Крім того, про готовність до віялових відключень підприємств, закладів освіти, установ охорони здоров’я та соціального захисту населення доповіли керівники профільних структурних підрозділів ОДА.

Підсумовуючи результати обговорення, Сергій Сергієнко наголосив на спільній відповідальності за енергетичну безпеку і спокій у нашій області.

– На сьогодні наша головна мета – забезпечити стабільну роботу підприємств, установ, надання споживачам якісних і в повному обсязі послуг. А також мінімізувати наслідки обмеження електропостачання в разі їх застосування, – наголосив він.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

В області триває комплекс весняно-польових робіт

В області триває комплекс весняно-польових робіт 12:10

Цьогорічний посів ярих сільськогосподарських культур (прогноз майже 1 млн 33 тис. га) розпочато на три тижні пізніше 2020 року.

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності 11:55

12 квітня міський голова Ольга Попенко провела нараду з заступниками міського голови, начальниками управлінь, відділів міської ради, керівниками підприємств комунальної сфери та медичних установ.

Ніжин: оновленно матеріально-технічної бази Ніжинських медзакладів

Ніжин: оновленно матеріально-технічної бази Ніжинських медзакладів 11:42

12 квітня для КНП «Ніжинська міська стоматологічна поліклініка» доставили нове обладнання.

Анна Коваленко: Ситуацію з поширенням COVID-19 в Чернігівській області вдалося взяти під контроль, показники захворюваності поступово стабілізуються

Анна Коваленко: Ситуацію з поширенням COVID-19 в Чернігівській області вдалося взяти під контроль, показники захворюваності поступово стабілізуються 11:30

Впродовж останніх двох тижнів Чернігівська область перебувала в "червоній" карантинній зоні. Голова обласної державної адміністрації Анна Коваленко зазначила, що ці 14 днів – це мінімальний період, після якого можна робити висновки про ефективність жорстких карантинних заходів.

Бійця з Чернігівщини нагороджено орденом

Бійця з Чернігівщини нагороджено орденом "За мужність" (посмертно) 11:15

Старшого солдата Сергія Петраускаса, уродженця Ічні, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).