Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 квітня, 14:56:08

Порядок денний чергової сесії Чернігівської міськради пройшов Погоджувальну раду

18.02.2017   11:40

На засіданні члени Погоджувальної ради затвердили ті питання порядку денного, які пропонує міськвиконком для розгляду на сесії міської ради 28 лютого.

Темою, яка викликала додаткове обговорення, стало внесення в порядок денний сесії питання щодо можливості надання фізичним особам-підприємцям ІІ групи (це ті, хто має річний дохід від 300 тис.  до 1,5 млн грн і не більше 10 працівників) додаткових пільг у розмірі для них Єдиного податку.

Міський голова наголосив на тому, що голос підприємців, їх аргументи почуті. Влада готова до розумних кроків назустріч тим із них, хто діє у правовому полі і платить податки. Разом з тим, рішення потрібно приймати все-таки не емоційно, а розумно і виважено.

Владислав Атрошенко:
- Щоби це було абсолютно чесно і неупереджено, я наполягав би на необхідності зробити дві речі. Перша – це співставний аналіз результатів такого кроку в тих містах, де влада пішла на зниження цього податку. Це Суми та Івано-Франківськ. Якщо ми беремо місто Суми, то проаналізувати в порівнянні з Черніговом: скільки там зайнятих у промисловому виробництві, які надходження мають наші бюджети, яка середня заробітна плата, яка співставність зібраних сум ПДФО та Єдиного податку. А також, якщо ми знизимо, наприклад, у Чернігові Єдиний податок з 20% до 10% - то скільки це забере у відсотковому відношенні загальних надходжень бюджету, – і знов порівняти з тими самими Сумами.

Друга річ, на якій я наполягаю – щоби депутати, коли голосують за зниження будь-якого податку, одночасно публічно заявляли, що це буде загальне недонадходження в бюджет 5, чи 10 мільйонів, і визначали, хто з розпорядників недоотримає ці кошти. Чи освіта, чи медицина, чи пільгові перевезення, чи ми не купимо тролейбус, чи не відремонтуємо зайвий метр між дворового проїзду. І треба одночасно про це також сказати.

Тобто перше - будь-які порівняння робити виважено й неупереджено, і друге – розуміти, яким буде фінал цього кроку. Я думаю, що це дві логічні складові прийняття будь-якого рішення.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Водій, авто якого потрапило в ДТП, був з ознаками алкогольного сп’яніння

Водій, авто якого потрапило в ДТП, був з ознаками алкогольного сп’яніння 14:28

Опівночі на лінію "102" надійшло повідомлення, що на вулиці Космонавтів сталася дорожньо-транспортна пригода – автомобіль врізався в електроопору.

Козелецький район: триває ліквідація масштабної пожежі лісу

Козелецький район: триває ліквідація масштабної пожежі лісу 14:13

8 квітня о 13:20 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу сухої рослинності та настилу в лісі біля с. Сорокошичі Козелецького району.

Андрій Прокопенко: До боротьби з поширенням коронавірусу долучається все більше мешканців Чернігівщини

Андрій Прокопенко: До боротьби з поширенням коронавірусу долучається все більше мешканців Чернігівщини 13:25

Працівники державних установ та медичних закладів, підприємці, волонтери, громадські активісти, звичайні люди, які розуміють, як важливо згуртуватися в цей непростий момент, долучаються до протидії поширенню коронавірусу.

Відбулось засідання позачергової 71 сесії Ніжинської міської ради. Виділили додаткові кошти на боротьбу з COVID-19

Відбулось засідання позачергової 71 сесії Ніжинської міської ради. Виділили додаткові кошти на боротьбу з COVID-19 11:23

8 квітня відбулось засідання позачергової 71 сесії Ніжинської міської ради VII скликання під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Сьогодні у Прилуках завершується опалювальний сезон

Сьогодні у Прилуках завершується опалювальний сезон 11:20

За інформацією Гідрометцентру, за останні три доби середня температура зовнішнього повітря є вищою +8 градусів, і відповідно до чинного законодавства це дає підстави для офіційного завершення опалювального сезону.