Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 23:18:08

Програма розвитку велоруху в Чернігові прийнята без правок

27.01.2017   08:14

26 січня, на пленарному засіданні 15-ї сесії Чернігівської міської ради 7 скликання депутати без правок і зауважень прийняли Програму розвитку велосипедного руху і облаштування велосипедної інфраструктури у м. Чернігові на 2017-2020 роки.

Цією програмою передбачено не тільки створення 186 кілометрів велодоріжок по всьому місту, а й влаштування іншої інфраструктури. Зокрема, великої кількості місць паркування, що охороняються; вело– гідро- та інших парків для активного відпочинку у прибережній зоні.

Важливо також, що велоінфраструтруа в Чернігові буде створюватися не як розважальна, а як частина міської транспортної мережі. Тобто головним завданням Програми є те, щоб значна частина чернігівців змогла «пересісти з автотранспорту на велосипед». Очікується, що це покращить здоров’я людей і одночасно позитивно вплине на стан міста, покращивши його екологію, комфортність, збільшивши туристичну та інвестиційну привабливість.

Дана програма розроблялася спільно науковцями, студентами, депутатами, громадськими організаціями та управлінням житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради.

Проект програми мав значну підтримку з боку чернігівців, які є учасниками міського велоруху або підтримують його. Перед початком сесії біля будівлі міської ради велоактивісти влаштували акцію на підтримку проекту. Перед цим у соціальних мережах поширювався заклик до велосипедистів, аби ті поспілкувалися кожен з дупутатом свого округу і довели своїм обранцям переваги розвитку велоінфраструктури в нашому місті.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.