Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 березня, 16:40:14

Стратегія розвитку міста Чернігова на період до 2020 року затверджена сесією міської ради

30.12.2016   08:06

Депутати Чернігівської міської ради 29 грудня, на пленарному засіданні 14 сесії 7 скликання прийняли рішення «Про Стратегію розвитку міста Чернігова на період до 2020 року» та «Про затвердження Стратегії розвитку туризму та промоції міста Чернігова на 2017-2021 роки».

Важливою формою функціонування соціально-економічної системи на місцевому рівні, принципом і методом управління нею є стратегічне планування, яке дає змогу органам місцевого самоврядування поєднувати аналіз поточних подій, прогнози соціально-економічного розвитку і сценарії можливого майбутнього з виробленням стратегії.

Також дозволяє формувати загальне бачення перспектив, розробляти плани розвитку, прийнятні для територіальної громади та суспільства в цілому.

Ця Стратегія була розроблена на основі широкого діалогу та співпраці різних партнерів: жителів міста та громадських активістів, представників влади, ділових кіл, підприємців та освітян, науково-експертного середовища.

У Чернігові проведено дві стратегічні сесії за участю більше, ніж 400 жителів міста, також проводилися тренінги з працівниками відділів та управлінь міської ради.

Головною метою Стратегії є створення та впровадження до 2020 року в Чернігові системи розвитку, використання якої сприятиме успішному та збалансованому функціонуванню та процвітанню нашого міста.

Затвердження Стратегії дасть можливість залучити в розвиток міста державні кошти, зокрема кошти Державного фонду регіонального розвитку, кошти обласного бюджету, а також допомогу міжнародних донорських організацій.

Як вже повідомлялося раніше, на одному із засідань робочої групи було визначено візію та місію розвитку туризму. Візія – відкрите, конкурентоспроможне, інноваційне місто активної громади з розвиненим туристичним комплексом і потужною економікою. Місія – місто щасливих людей, об’єднаних у громаду з компетентним, системним і прозорим регулюванням.

Крім того, концепція розвитку міста розроблена у вигляді чотирьох стратегічних цілей. А саме: конкурентоспроможне та інноваційне місто, розвиток житлово-комунального господарства та інфраструктури «Комфортне місто», розвиток людського потенціалу «Людина - понад усе», розвиток туризму «Чернігів – туристичне місто».

Метою ж затвердження Стратегії розвитку туризму та промоції міста є розвиток туристичної галузі міста Чернігова, збільшення туристичних потоків, перетворення туризму в одну з найбільш прибуткових галузей економіки Чернігова.

Ця Стратегія враховує положення загальноміської Стратегії розвитку міста до 2020 року та детально описує конкретні кроки по розвитку туристичної сфери та промоції міста. Вона передбачає перетворення Чернігова в північну туристичну столицю України з потужною конкурентною позицією та чіткими пріоритетами розвитку; у місто, що зберегло і розвиває свою унікальність та історичний спадок, постійно підвищує якість життя мешканців і привабливість бізнесу.

Останні новини Чернігівщини

Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів

Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів 15:21

27 березня відбудеться засідання регіональних зборів, на яких буде обрано представника від Чернігівської області до складу Ради ветеранів війни за незалежність України при Міністерстві у справах ветеранів України.

Поліцейські Корюківщини скерували до суду справу посадовиці, що обвнувачується у службовій недбалості на закупівлі укриттів 16:31

Слідчі Корюківського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Корюківської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно посадовиці виконавчої влади за неналежне виконання службових обов’язків, що призвело до завдання збитків у понад 700 тисяч гривень.

«Діалог із громадами»: представники ТГ Чернігівщини звернулися до міністра охорони здоров'я 16:13

Відбулася друга зустріч «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України за участі заступника керівника Офісу Президента Віктора Микити та керівниці Офісу Конгресу Лілії Пашинної. Цього разу говорили про медицину. Доєднався міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

Німеччина передала понад сотню генераторів для громад Чернігівщини 15:40

Цього місяця на Чернігівщину від німецьких партнерів надійшли 140 генераторів потужністю від 6,5 до 440 кВт.

Чернігівські поліцейські затримали підозрюваного у підпалі 15:08

Поліцейські Чернігівського райуправління поліції затримали 52-річного чоловіка, який підозрюється в умисному підпалі господарського приміщення на ґрунті конфлікту з сусідкою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини