Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 11 грудня, 23:18:46

Кабмін визначив друковані ЗМІ для оприлюднення оголошень про виклик до суду в 2017. На Чернігівщині це "Деснянська правда"

20.12.2016   11:08Агенцiя

Про це свідчить розпорядження № 972 від 14 грудня, опубліковане на урядовому порталі.

Так, газета Кабміну "Урядовий кур'єр" визначена друкованим ЗМІ загальнодержавної сфери розповсюдження, в якому у 2017 році розміщуватимуться оголошення про виклик до суду, повістки про виклик підозрюваного, обвинуваченого і інформація по процесуальних документах.

Згідно з документом, у Вінницькій області оголошення будуть друкувати в газеті "Вінниччина", у Волинській - "Волинь-нова", в Дніпропетровській - "Вісті Придніпров'я", в Донецькій - "Донеччина", в Житомирській - "Житомирщина", в Закарпатській - "Новини Закарпаття", в Запорізькій - "Запорізька правда", в Івано-Франківській - "Галичина", в Київській - "Час Київщини", в Кіровоградській - "Народне слово", в Луганській - "Вісті Луганщини", у Львівській - "Львівська пошта". Розпорядженням визначається також, що в Миколаївській області оголошення будуть друкувати у виданні "Південна правда" і "Рідне Прибужжя", в Одеській - "Одеські вісті", в Полтавській - "Зоря Полтавщини", в Рівненській - "Вісті Рівненщини", в Сумській - "Сумщина", в Тернопільській - "Свобода", в Харківській - "Слобідський край", в Херсонській - "Наддніпрянська правда", в Хмельницькій - "Подільські вісті", в Черкаській - "Черкаський край", в Чернівецькій - "Буковина", в Чернігівській - "Деснянська правда" і в Києві - "Хрещатик".

Останні новини Чернігівщини

Учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни та члени їхніх сімей мають унікальну можливість реалізуватися в бізнесі 16:28

Кошти на його створення або розвиток можна отримати за програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» урядовогопроєктуєРобота.

Чернігівські лікарні потребують донорської крові 3 та 4 груп з позитивним резус-фактором

Чернігівські лікарні потребують донорської крові 3 та 4 груп з позитивним резус-фактором 13:52

Станом на 11 грудня по всій Україні стабільною лишається потреба у донорах усіх груп крові. Про це повідомляє платформа ДонорUA у своєму дописі на Facebook.

Колишню керівницю "Чернігівгазу" Аллу Ярову взяли під варту із заставою у 110 мільйонів гривень 13:48

Колишній керівниці "Чернігівгазу" Аллі Яровій обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із заставою у 110 мільйонів гривень за підозрою у привласненні, розтраті та відмиванні майна.

Подвійний ювілей Миколи Борща 13:46

75-річний ювілей і 60-річчя творчої діяльності заслужений працівник культури України, головний хормейстер Капели бандуристів ім. О.Вересая Микола Борщ відзначив великою концертною програмою “Зорепадом летять роки”.

Допомогу при народженні дитини отримають ще 88 сімей

Допомогу при народженні дитини отримають ще 88 сімей 12:16

Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримають ще 88 мешканок, які зареєстровані і наразі перебувають у Чернігові. Загальна сума виплат — 715 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини