Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 липня, 04:23:11

Дії правоохоронців у Носівському районі правомірні й чітко регламентовані законом

16.12.2016   11:06

Поліція підкреслює, що опублікована на Інтернет-ресурсах інформація та звернення про нібито неправомірні дії правоохоронців (органів поліції та прокуратури) в Носівському районі є безпідставною.

Днями до правоохоронних органів Носівського району із заявою звернулися громадяни, вказавши на ряд осіб, які можуть бути причетні до схем підкупу виборців в ході передвиборчих перегонів в об’єднаній територіальній громаді в Носівському районі.

Дана заява була внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 2 статті 160 Кримінального кодексу України (підкуп виборців) - караються обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від одного до трьох років.

Саме в рамках цього кримінального провадження органами прокуратури та поліції проводяться слідчі дії, триває стандартна перевірка отриманої інформації. Єдиною метою цих дій є встановлення істини у кримінальному провадженні, будь-яких інших мотивів правоохоронні органи не переслідують.

Вчора правоохоронцями (прокуратурою та поліцію Носівського району) проводилися процесуальні дії, які чітко регламентуються законом. Двом громадянам були вручені повістки. Це відбулося у проміжку часу з 18-ї до 19-ї години, що ніяк не суперечить вимогам законодавства: процесуальні дії (в тому числі й вручення повісток) дозволяється проводити до 22-ї години.

Отже будь-які порушення в діях правоохоронців - відсутні.

Останні новини Чернігівщини

Цвіт папороті шукали в бібліотечному саду

Цвіт папороті шукали в бібліотечному саду 17:12

Напередодні свята Івана Купала у бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов літературно-містичний вечір.

За минулу добу не зафіксовано жодного нового випадку захворювання

За минулу добу не зафіксовано жодного нового випадку захворювання 16:14

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА на 11 годину 7 липня в області одужали 32 раніше інфікованих COVID-19. З них 27 з Чернігова, двоє з Чернігівського району та по одному з Носівського, Куликівського та Ніжинського районів.

Говорили про особливості виконання місцевого бюджету 2020

Говорили про особливості виконання місцевого бюджету 2020 14:55

7 липня консультанти Чернігівського регіонального відділення Асоціації міст України відвідали Городнянську ОТГ.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 13:37

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі 12:30

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі. Таке рішення прийняте з урахуванням того, що показники захворюваності на коронавірусну інфекцію по Чернігову досить спокійні.