Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 липня, 04:42:54

Законодавче забезпечення питання щодо обігу земель сільськогосподарського призначення в Україні

16.12.2016   08:20Агенцiя

Експертна зустріч з питань обговорення пріоритетів урядової політики відбулася 15 грудня на базі Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.

В он-лайн режимі через відеопортал YouТube представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, працівники департаментів агропромислового розвитку, управлінь Держгеокадастру, науковці, громадські діячі, фермери спілкувалися щодо проекту Закону України «Про обіг земель сільськогосподарського призначення». 

Мова йшла про можливості та ризики щодо впровадження поетапного зняття мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення; визначення того, хто має право купувати землі (громадяни України, юридичні особи чи іноземці); врегулювання аспектів довгострокової оренди земель.

Також обговорювалися питання про формування цін на землю; необхідність впровадження регулювання на земельному ринку; недопущення спекуляцій при продажу земель та вирішення ситуації із землями колишньої колективної власності.

Останні новини Чернігівщини

Цвіт папороті шукали в бібліотечному саду

Цвіт папороті шукали в бібліотечному саду 17:12

Напередодні свята Івана Купала у бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов літературно-містичний вечір.

За минулу добу не зафіксовано жодного нового випадку захворювання

За минулу добу не зафіксовано жодного нового випадку захворювання 16:14

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА на 11 годину 7 липня в області одужали 32 раніше інфікованих COVID-19. З них 27 з Чернігова, двоє з Чернігівського району та по одному з Носівського, Куликівського та Ніжинського районів.

Говорили про особливості виконання місцевого бюджету 2020

Говорили про особливості виконання місцевого бюджету 2020 14:55

7 липня консультанти Чернігівського регіонального відділення Асоціації міст України відвідали Городнянську ОТГ.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 13:37

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі 12:30

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі. Таке рішення прийняте з урахуванням того, що показники захворюваності на коронавірусну інфекцію по Чернігову досить спокійні.