Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 лютого, 03:42:41

Соціальний захист працюючих — справа і бізнесу, і влади

03.12.2016   09:27Агенцiя

На сьогодні підприємства області заборгували працівникам близько 22-ох мільйонів гривень. Така статистика є стабільною: у той час, коли одні розраховуються, інші нарощують борг.

Шляхи розв’язання проблеми шукали на засіданні тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Цього разу до розмови запрошено керівників підприємств-боржників та арбітражних керуючих Чернігова. Адже саме в обласному центрі сконцентровано 70% невиплат.

Таку ситуацію представники підприємств пояснюють складною соціально-економічною ситуацією, що відбилася на виробництві. На жаль, є проблеми і з кількістю та оплатою державних замовлень.

— Втручатися у ведення справ приватного підприємства облдержадміністрація не може. Однак, соціальний захист працівників — те, що в наших обов’язках, — зауважила головуюча комісії заступник голови — керівник апарату ОДА Наталія Романова.

Читати також: За статистикою — люди. ОДА посилить контроль за підприємствами-боржниками.

Під час обговорення була озвучена думка про доцільність існування підприємства, яке вже протягом тривалого часу нарощує борг, а в процесі його ліквідації з’явилися б необхідні кошти.

Однак, такі радикальні міри будуть застосовуватися лише в особливо гострих випадках.

На переконання членів комісії, більшість підприємств потребує реорганізації, що вивільнить фінанси.

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 18:56

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

“Герої не вмирають! Україна пам’ятає”

“Герої не вмирають! Україна пам’ятає” 18:52

Всесвітньо відомий оперний співак, соліст Паризької національної опери, Герой України Василь Сліпак, рятуючи побратимів, загинув від кулі снайпера 29 червня 2016 року поблизу Луганського на Донеччині. 20 лютого 2017 року указом Президента України йому було присвоєно звання “Герой України” (посмертно).

На Чернігівщині Прем’єр-міністр Олексій Гончарук провів нараду щодо протидії незаконній вирубці лісів

На Чернігівщині Прем’єр-міністр Олексій Гончарук провів нараду щодо протидії незаконній вирубці лісів 18:47

20 лютого відбулася робоча поїздка до Чернігівської області Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука. Разом з головою Державного агентства лісових ресурсів Андрієм Заблоцьким, головою Чернігівської ОДА Андрієм Прокопенком та головою обласної ради Ігорем Вдовенком він вивчав стан справ у лісогосподарській сфері.

У чернігівських школах відновлюється освітній процес

У чернігівських школах відновлюється освітній процес 18:43

Управління освіти міської ради повідомляє про завершення додаткових канікул для школярів Чернігова.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 18:30

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.