Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 23 жовтня, 07:51:10

Міська рада схвалила Програму економічного і соціального розвитку міста Чернігова на 2017 рік

01.12.2016   11:25

30 листопада, на засіданні тринадцятої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання депутати розглянули Програму економічного та соціального розвитку міста Чернігова на 2017 рік.

За словами начальника управління економічного розвитку міста Людмили Максименко, під час розгляду цього питання на засіданнях постійних комісій депутати запропонували внести кілька технічних правок. Зокрема, постійна комісія міської ради з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв'язку та енергозбереження запропонувала внести до п. 6.1. Програми (Утримання житлового фонду та благоустрій) додатковий пункт щодо реалізації схеми санітарного очищення міста.

Депутати міської ради підтримали всі запропоновані правки, але представники громадськості, які були присутні на сесії, внесли пропозицію щодо виключення одного з абзаців 5 розділу (Розвиток інфраструктури міста) пункту 5.1 (Містобудування). В цьому абзаці говориться, що одним із пріоритетних напрямків роботи на 2017 рік є "погодження з органами державного нагляду проекту «Детальний план території. Функціонально-планувальна організація лісопарку "Кордівка" з міським садом». Розгляд проекту на засіданні архітектурно-містобудівної ради, проведення громадського обговорення та, в разі необхідності, регуляторної процедури, затвердження проекту".

Представники громадськості висловили занепокоєння, що цей пункт дозволить в майбутньому здійснювати забудову території лісопарку "Кордівка".

Міський голова Владислав Атрошенко публічно заявив, що такі підозри безпідставні:
- Мова не йде за те, щоби щось будувати на Кордівці. Абзац, у якому говориться про погодження з органами державного нагляду проекту «Детальний план території. Функціонально-планувальна організація лісопарку «Кордівка» з міським садом», не передбачає продовження договорів оренди. Ніхто там нічого не будує. Але наводити лад і приводити у відповідність до чинного законодавства цю територію та містобудівну документацію необхідно, - сказав він. - Для того, щоб навіть прибрати від сміття цю територію, потрібно мати її план, скласти програму та профінансувати її. Для того, щоб провести громадські слухання, теж потрібна документація.

В цьому питанні немає приватного інтересу, - заявив він. - В місті треба наводити лад, з нашими землями, з нашими парками, з нашими територіями.

 Міський голова запропонував депутатам цей абзац виключити, профільному управлінню на протязі місяця доопрацювати це питання, а потім на наступному пленарному засіданні ще раз розглянути його. Але депутати міської ради не підтримали цю пропозицію, лише 17 депутатів проголосували «за» це.

Після тривалої дискусії Програма економічного та соціального розвитку міста Чернігова на 2017 рік затверджена вцілому, її підтримали 37 депутатів.

Прогнозні показники прийнятої Програми розраховані на основі аналізу економічної ситуації в Україні та у місті в поточному році, з використанням статистичних даних, з урахуванням прогнозів та розрахунків комунальних підприємств міської ради, основних промислових підприємств міста за результатами їх фінансово-господарської діяльності у 2016 році.

В ній відображені головні проблеми, що стримують розвиток економіки та соціальної сфери, визначені цілі, пріоритети та критерії ефективності економічного і соціального розвитку міста на 2017 рік. Серед визначених цілей на наступний рік, зокрема, передбачені - підтримка бізнесу як основного наповнювача міського бюджету, мотивація населення та роботодавців до легальних трудових відносин, залучення державних, інвестиційних коштів та ресурсів міжнародних організацій, а також раціональне та ефективне використання фінансового ресурсу.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 1033 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 1033 нових випадки COVID-19 19:48

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 22 жовтня в області зафіксовано 1033 нових випадки COVID-19.

Особи з інвалідністю з числа учасників АТО/ООС запрошуються до участі у соціальних проєктах «Професія для життя» та «Повернувся з АТО – повернись до життя» 14:34

З метою професійної орієнтації та набуття необхідних знань, соціалізації й адаптації до суспільства учасників АТО/ООС з інвалідністю, поліпшення фізичного та психологічного стану осіб з інвалідністю шляхом професійного навчання 04 листопада 2021 року заплановано початок реалізації двох всеукраїнських проєктів, спрямованих на підвищення рівня адаптації та соціалізації осіб з інвалідністю.

У Чернігівській області 26 жовтня відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення

У Чернігівській області 26 жовтня відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення 14:32

26 жовтня Департаментом з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації буде проводитись комплексна технічна перевірка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Чернігівської області з передачею всіх команд та учбових повідомлень цивільного захисту до керівного складу районів та міст обласного значення.

По вулиці Пушкіна завершують заміну ділянки магістрального водопроводу

По вулиці Пушкіна завершують заміну ділянки магістрального водопроводу 14:23

Заміна ділянки магістрального водопроводу діаметром 500 мм по вулиці Пушкіна від перехрестя з вулицею Гетьмана Полуботка до вулиці Коцюбинського виконується за планом і добігає кінця. Роботи виконуються силами КП «Чернігівводоканал».

Бригади екстреної медичної допомоги працюють 24/7 - без свят і без вихідних

Бригади екстреної медичної допомоги працюють 24/7 - без свят і без вихідних 14:14

Через погіршення епідемічної ситуації, а саме збільшення рівня захворюваності на COVID-19 та випадків госпіталізації кількість звернень до швидкої допомоги зростає з кожним днем. Їх кількість доходить до тисячі на добу.