Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 серпня, 22:17:36

Вуличні світильники: повноваження контрольної комісії продовжені до одержання експертного висновку

01.12.2016   08:13

На сесії Чернігівської міської ради депутати заслухали звіт про результати роботи тимчасової депутатської контрольної комісії з питань закупівель вуличних світильників в рамках програми модернізації мереж зовнішнього освітлення в м. Чернігові на 2006 рік. Як голова цієї комісії доповідав її голова депутат Павло Вовк.

Однак він повідомив, що на даний час остаточних висновків ще нема, бо один зі встановлених підрядною організацією світильників переданий на дослідження до експертної установи – чернігівського відділення інституту судових експертиз. І офіційного висновку експертів ще нема. Комісія співпрацює з цією експертною установою, надаючи на її вимогу необхідні документи. Експертна установа має дати офіційну відповідь на значний перелік поставлених перед нею питань.

Також Павло Вовк доповів, що на одному з засідань комісії представник підрядної організації – ТОВ «ДВРП-МОНТАЖ» - визнав невідповідність встановлених приладів технічним умовам. За поясненнями підрядника, встановлені світильники були експериментальними зразками.

Голова комісії запропонував продовжити термін її повноважень і заслухати остаточний звіт на наступній черговій або позачерговій сесії міської ради.

Питання викликало гостре обговорення серед  депутатів. Представники депутатської фракції «Наш край» внесли пропозицію вважати відповідальним за ситуацію що склалася заступника міського голови Олександра Кириченка. Наслідком мало стати його звільнення. Проте, цей проект не набрав достатньої кількості голосів – «за» проголосували тільки 14 депутатів.

Думка міського голови, висловлена з цього приводу, полягала в тому, що не треба порушувати хронологію подій. Не можна затверджувати звіт депутатської комісії, якого ще фактично нема. Окрім того, за фактом неналежного виконання робіт розпочате кримінальне провадження, і  наявність або відсутність вини у незаконних діях має встановлювати саме воно.

Зрештою, депутати проголосували за проект рішення, запропонований комісією.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54

З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.

Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02

Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини