Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 00:54:13

В УКРОПі поставили питання про членство в партії Сергія Журмана, Юлію Сергієнко та Андрія Корнакова

30.11.2016   16:20Агенцiя

29 листопада відбулись загальні збори Деснянської районної у місті Чернігові організації політичної партії УКРОП.

На зборах присутні поставили питання про членство в партії однопартійців; Сергія Журмана, Юлію Сергієнко та Андрія Корнакова.

Для дослідження ситуації, пов'язаних з цим питанням, зборами затверджена робоча група у складі: Світлана Васильєва, Юрія Соколова, Володимира Олексієнко, Олени Белєванцева та Михайла Партико.

Члени робочої групи будуть всебічно вивчати ситуацію на предмет відповідності поведінки вищевказаних осіб пунктам Статуту.

Всі, хто бажає висловитися проти дій однопартійців можуть надавати заяви в письмовому вигляді на голову обласного Чернігівського осередку Оксану Тунік-Фриз до 13.12.2016 року.

Робоча група розгляне всі скарги, вивчить ситуацію на предмет відповідності нормам Статуту і зробить доповідь на наступних зборах організації, які попередньо запланували на 13 грудня 2016 року.

Останні новини Чернігівщини

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині 17:18

Коли байдужість батьків до власних дітей перетинаємежу дозволенного, на захист економічних прав молодого покоління приходять фахівці юстиції.

"Реквієм Небесній Сотні". У бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов вечір патріотичної поезії 16:57

Пам’ять Героїв Небесної Сотні у бібліотеці ім. М. Коцюбинського вшанували читанням віршів патріотичної тематики.

Системні перевірки заправок в області тривають

Системні перевірки заправок в області тривають 13:53

Чергове засідання робочої групи з ліквідації нелегального обігу нафтопродуктами провів сьогодні заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван.

Про роботу КП

Про роботу КП "Чернігівводоканал" у 2019 році 13:47

Комунальному підприємству «Чернігівводоканал» у 2019 році завдяки збалансуванню обсягів подачі та реалізації води вдалося утримати її втрати на досить низькому рівні - 13,3%. Для порівняння: нормативно дозволений рівень втрат для врахування у водних балансах на сьогоднішній день для ліцензіатів НКРЕКП становить 30%. Про це повідомив начальник КП «Чернігівводоканал» Сергій Малявко на розширеній нараді 18 лютого.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах 13:30

Представники Бобровицького районного управління Держпродспоживслужби провели роз’яснювальну роботу з реалізаторами харчових продуктів, зокрема молочної продукції, стосовно недопущення до обігу фальсифікату.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини