Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 липня, 03:41:00

Сесією Чернігівської міськради прийнято кадрове рішення

30.11.2016   12:41

Першим питанням, розглянутим на тринадцятій сесії Чернігівської міської ради 7 скликання після затвердження порядку денного, стало додаткове - про звільнення заступника одного з заступників міського голови, а саме Валерія Бондарчука.

Питання на розгляд депутатів вніс міський голова. Одночасно він попросив не драматизувати його й сприймати як робочий процес, метою якого є посилення роботи на напрямку.

Оголошені на вимогу депутатів зауваження до заступника полягали в наступному:

Всупереч його посадовим обов’язкам на сьогодні не розроблена та не затверджена комплексна схема розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Чернігові; не розроблено положення по переведенню садових будинків у житлові (присадибні будинки). Не організоване проведення процедур закупівлі та не виконані роботи по розробці «Концепції генерального плану м. Чернігова» та по створенню топографічних планів масштабу 1:2000 в цифровій і графічній формі. Не відбувається відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва учасникам АТО, в тому числі на території «Лісковиці» в м. Чернігові.

Після дебатів депутати проголосували «за» це питання.

Одночасно ними висловлена пропозиція в місячний термін провести оцінку роботи всіх заступників міського голови та секретаря міської ради. Владислав Атрошенко проінформував присутніх, що проведення такої оцінки вже заплановане і має відбутися у грудні.

Останні новини Чернігівщини

Гроші самі не приходять!

Гроші самі не приходять! 14:37

Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.