Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 листопада, 20:56:25

Після створення “Муніципальної поліції” боротьба з порушеннями в сфері благоустрою стане більш ефективною

24.11.2016   10:37

На розгляд 13 сесії міської ради 30 листопада виноситься питання «Про створення комунального підприємства «Муніципальна поліція».

Це підприємство створюється з метою боротьби з незаконною торгівлею та зовнішньою рекламою, а також протидії іншим порушенням у сфері благоустрою. Завдання нового підприємства – своєчасне виявлення, ефективне реагування та профілактика цих явищ.

Зараз ці функції «розпорошені»: частково здійснюються працівниками Екологічної інспекції КП “АТП-2528” та частково - відділу благоустрою КП «Зеленбуд». Аби не було дублювання, ці підрозділи будуть реорганізовані.

Також “Муніципальна поліція” після створення в місті системи “Безпечне місто” активно співпрацюватиме з правоохоронними органами в напрямку підвищення ефективності в забезпеченні правопорядку в Чернігові.

У її штат будуть набиратися працівники з досвідом роботи у правоохоронних органах.

У той же час, чернігівська Муніципальна поліція не буде виконувати жодних функцій охоронної структури.

Штат “Муніципальної поліції” планується затвердити з 22 осіб, з яких 16 – безпосередньо інспектори. Згідно зі штатним розписом підприємства, десять з них працюватимуть у Відділі контролю за благоустроєм та екологічної безпеки міста і шість – у Відділі протидії стихійній торгівлі.

Як і працівники комунальної Екологічної інспекції зараз, інспектори Муніципальної поліції в Чернігові складатимуть протоколи про виявлені порушення для притягнення винних осіб до відповідальності. Новим буде те, що інспектори зможуть проводити відеофіксацію правопорушень і в передбаченому законом порядку надавати ці матеріали. Також новацією є те, що в складі інспекторів передбачений велопатруль. Це традиційна європейська практика, яка, очікується, буде позитивно впливати на формування іміджу Чернігова.

На утримання КП «Муніципальна поліція» Чернігівської міської ради передбачається виділити фінансування у 3,8 млн грн на наступний рік. З цієї суми 1,7 млн – це заробітна плата й нарахування на неї і 186,5 тис. грн – комунальні витрати. На інші витрати, пов’язані з матеріальним забезпеченням нової структури, передбачено 1,9 млн. грн.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові психологи Національної поліції, ДСНС та відомчої медустанови організували для поранених бійців сеанс глинотерапії 11:39

У складний період випробувань кожна людина потребує відновлення – фізичного, морального та духовного. А особливо це важливо для наших поранених захисників, які щодня стикаються зі стресовими ситуаціями та високим рівнем психологічного навантаження.

65 дітей із Чернігівщини відвідали музичні табори в Латвії 11:35

У Чернігівському професійному музичному коледжі імені Л.М. Ревуцького з дітьми, яким організували поїздки до Латвії, зустрілися міністерка закордонних справ Латвійської Республіки Байба Браже та начальник ОВА В’ячеслав Чаус. Присутній також Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Андрейс Пілдеговічс.

SUN4Ukraine стартує: перша установча зустріч українських та європейських міст за участю Чернігова 11:34

Партнерська програма SUN4Ukraine офіційно стартувала минулого тижня у Мюнхені, об’єднавши 12 українських флагманських муніципалітетів із європейськими містами, що беруть участь у місії ЄС «Кліматично нейтральні та розумні міста».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

27 листопада: цей день в Україні і світі 09:31

День 1373 Російська агресія - Day 1373 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини