Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 21:08:27

Завдяки Ігорю Рибакову відремонтують Коропську поліклініку

03.05.2012   15:55Агенцiя

Народний депутат України, лідер фракції “Реформи заради майбутнього” Ігор Рибаков постійно переймається питаннями охорони здоров’я населення. Цей напрямок він вважає одним з найголовніших питань в державі.

З проблемами медицини в районах та на селі Ігор Рибаков знайомий не з розмов. Під час зустрічей з виборцями він постійно навідується до місцевих лікувальних закладів. Кожному з них надає допомогу і підтримку.
Так, завдяки Ігорю Рибакову Коропська районна лікарня нарешті зможе відремонтувати поліклінічне відділення. Про це повідомив народний депутат, перебуваючи у Коропі з робочою поїздкою. Кошти надійдуть із державного бюджету.

Ігор Рибаков розуміє, що проблеми, які виникають у районах, зокрема – у медичній галузі, неможливо вирішити тільки за рахунок районного або обласного бюджетів. Потрібна допомога держави. “Мені вдалося добитися виділення з державного бюджету 100 мільйонів гривень на вирішення соціально-економічних проблем області. З них біля 20 мільйонів гривень – на потреби Коропщини. І в цій сумі – 3900 тисяч – на вашу лікарню”, – повідомив радісну новину коропським медикам Ігор Рибаков та запропонував далі, однією командою, як єдиною родиною працювати на розвиток району і медицини. “Тільки спільними зусиллями можна вирішити існуючі проблеми, – вважає лідер фракції “Реформи заради майбутнього”.

Головний лікар Коропської лікарні Стефанія Миронова щиро дякувала Ігорю Рибакову за такий подарунок. Поліклініці понад 100 років і будівля потребує ремонту як зсередини, так і ззовні. В ній потріскалася стеля, підлога потребує термінової заміни, кабінети – капітального ремонту.

“Кошти, які ми отримаємо за сприяння Ігоря Рибакова, дадуть нам можливість створити належні умови роботи для наших медичних працівників та комфортні умови для наших пацієнтів, – сказала Стефанія Миронова. – Мені імпонує, що Ігор Рибаков реально оцінює існуючу ситуацію і чесно говорить, що одночасно і швидко вирішити всі проблеми неможливо. Деякі – можна вирішити за один день, а на деякі – піде не один місяць. Ігор Рибаков – людина слова. Якщо він сказав, що допоможе нам впоратися з тим чи іншим питанням – він так і зробить”.

Також Ігор Рибаков також потурбувався і про обладнання для клінічної лабораторії. На думку народного депутата – найголовніше в житті – це здоров’я. Тому він завжди дбає про покращення медичного обслуговування і діагностичного обстеження у лікувальних закладах. Взагалі, турботу про людей і увагу до них – Ігор Рибаков вважає нормою свого життя.

Стефанії Мироновій прийшлася до вподоби пропозиція Ігоря Рибакова об’єднатися і працювати однією командою і однією родиною.

Медичні працівники Коропщини з теплотою зустріли пропозицію Ігоря Рибакова і готові стати членами його команди. Адже їх об’єднує ще й сама медицина, оскільки батьки Ігоря Рибакова – медичні працівники.

А ще у Коропській лікарні відмітили людяність народного депутата і його увагу по звичайних людей.

Валентина Михайлова

Останні новини Чернігівщини

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19 15:33

Протягом минулої доби зафіксовано 1 випадок COVID-19 у Прилуках та 2 у Чернігові.

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів 13:04

У Чернігові проходила традиційна планова вакцинація тварин проти сказу. Спеціалісти міської державної лікарні ветеринарної медицини працювали на виїзді у 14 різних мікрорайонах міста.

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце 12:36

У 2019 р. від стаціонарних джерел забруднення підприємств області в повітряний басейн надійшло 27,5 тис.т забруднюючих речовин, що на 8% менше, ніж у 2018 р.

У Чернігові запрацює велопатруль

У Чернігові запрацює велопатруль 12:27

1 червня о 10 годині в сквері імені Богдана Хмельницького стартуватиме велопатруль.

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно 12:07

Ні для кого не секрет, що більше 90% адміністративних, житлових та інших приміщень, які нині активно експлуатуються в Україні, побудовані здебільшого до 1991 р. З віком їх утримання та опалення стає дедалі дорожчим, епізодичні заходи зі встановлення нових вікон, т. зв. клаптикового утеплення не завжди дають бажаний ефект, а інколи й взагалі погіршують ситуацію. Отже, в чому полягають правильне утеплення та грамотна економія?

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини