Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 лютого, 20:12:34

Розпочато прийом пропозицій щодо складу ініціативної групи

05.11.2016   11:26Агенцiя

Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації розпочато роботу щодо створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для обрання нового складу Громадської ради при облдержадміністрації (2017—2018 роки).

Запрошуємо представників інститутів громадянського суспільства надати свої пропозиції щодо персонального складу ініціативної групи.

Пропозиції надавати Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю до 18 листопада 2016 року за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Шевченка 7, тел. (0462) 67-59-67, е-пошта: grom.inform.dep.cn@gmail.com.

Контактна особа: Сапон Валентина Василівна, головний спеціаліст Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, тел. (0462) 67-59-67, е-пошта: grom.inform.dep.cn@gmail.com.

Довідково: Для формування нового складу Громадської ради облдержадміністрація не пізніше ніж за 60 календарних днів до закінчення повноважень нині діючої Громадської ради (21 січня 2017 року) утворює ініціативну групу з підготовки установчих зборів.

До складу ініціативної групи входять делеговані члени діючої Громадської ради, представники інститутів громадянського суспільства, які не представлені у складі Громадської ради, представники облдержадміністрації.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:00

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

26 лютого: цей день в Україні і світі

26 лютого: цей день в Україні і світі 08:59

День 1464 Російська агресія - Day 1464 Russian aggression

Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44

Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.

П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13

Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.

На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22

Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини