Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 18:37:52

"Наш край": виборці мають знати, як працюють депутати

31.10.2016   13:17Агенцiя

Франція «Наш край» у Чернігівській міській раді пропонує створити рубрику «Новини фракцій» на офіційному веб-порталі міської ради.

З відповідним запитом до міського голови звернувся керівник фракції Олександр Соколов.
   
За його словами, така рубрика працює на сайті Чернігівської обласної ради, і це дозволяє депутатам інформувати про свою діяльність. «Я переконаний, що нова рубрика на офіційному веб-порталі міськради сприятиме відкритості у діяльності депутатів міської ради і поставить усіх в рівні умови, дозволяючи звітувати про свою роботу», - зазначив Олександр Соколов.

Питання про створення нової рубрики було порушено і під час експертного обговорення «Чернігів – рік при новій владі», що відбулося у прес-центрі «Чернігівський вибір» минулого тижня та було присвячене річниці зміни політичних пріоритетів чернігівців. На думку секретаря міської ради Віктора Бистрова, на сьогодні доступ представників політичних сил до медійних ресурсів Чернігова дуже обмежений. Якщо раніше, приміром, про діяльність депутатів міськради постійно інформувала комунальна газета, то зараз такої можливості немає.
Висвітлювати свою діяльність місцеві осередки політичних партій можуть лише на комерційних умовах, що не зовсім правильно, оскільки йдеться про відкритість і прозорість діяльності представників чинної влади.

Віктора Бистрова підтримав також депутат міської ради Сергій Вакуленко. Він переконаний, що така рубрика на сайті міськради дуже потрібна. «Зможемо побачити, як працює той чи інший депутат, як позиціонує та чи інша фракція», - сказав він.

Останні новини Чернігівщини

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19 15:33

Протягом минулої доби зафіксовано 1 випадок COVID-19 у Прилуках та 2 у Чернігові.

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів 13:04

У Чернігові проходила традиційна планова вакцинація тварин проти сказу. Спеціалісти міської державної лікарні ветеринарної медицини працювали на виїзді у 14 різних мікрорайонах міста.

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце 12:36

У 2019 р. від стаціонарних джерел забруднення підприємств області в повітряний басейн надійшло 27,5 тис.т забруднюючих речовин, що на 8% менше, ніж у 2018 р.

У Чернігові запрацює велопатруль

У Чернігові запрацює велопатруль 12:27

1 червня о 10 годині в сквері імені Богдана Хмельницького стартуватиме велопатруль.

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно 12:07

Ні для кого не секрет, що більше 90% адміністративних, житлових та інших приміщень, які нині активно експлуатуються в Україні, побудовані здебільшого до 1991 р. З віком їх утримання та опалення стає дедалі дорожчим, епізодичні заходи зі встановлення нових вікон, т. зв. клаптикового утеплення не завжди дають бажаний ефект, а інколи й взагалі погіршують ситуацію. Отже, в чому полягають правильне утеплення та грамотна економія?

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини