Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 23:29:40

Програму 20/80 для приватного сектору міста Чернігова затверджено з кошторисом на наступний рік у 10 мільйонів

28.10.2016   09:43

27 жовтня депутати Чернігівської міської ради затвердили Програму розвитку інженерно-транспортної інфраструктури приватного сектору міста Чернігова на 2016-2020 роки.

Реалізація цієї Програми передбачає залучення мешканців приватного сектору до покращення благоустрою та поліпшення умов їх проживання шляхом об'єднання зусиль Чернігівської міської ради та її виконавчих органів з органами самоорганізації населення (ОСН) міста.

Виділення коштів з міського бюджету на виконання робіт по благоустрою територій буде проводитись на умовах співфінансування. А саме: 80% від загальної вартості робіт згідно з проектно-кошторисною документацією - кошти міського бюджету, 20% - власні та залучені кошти ОСН в приватному секторі міста Чернігова.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації зазначеної Програми у 2017 році, передбачений в обсязі 10 млн грн. Тобто, з міського бюджету буде виділено – 8 млн грн, а власних та залучених коштів ОСН – 2 млн грн.

Для того, щоб брати участь у цій Програмі, необхідно створити ОСН, затвердити участь у цій програмі, а вже після цього розробляти проектно-кошторисну документацію.

Мешканці приватного сектору, які згодяться на участь у цій програмі на умовах співфінансування, зможуть зробити капітальний ремонт та будівництво доріг, проїздів, мереж зовнішнього освітлення, водопостачання, водовідведення, водовідведення дощових та талих вод.

Депутати на сесії міської ради затвердили проект цієї програми, внісши до нього кілька правок. Зокрема, зробивши доповнення у розділі 5: координацію та контроль за виконанням цієї Програми, крім постійних комісій Чернігівської міської ради з питань комунальної власності, бюджету та фінансів, з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку та енергозбереження й управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради, здійснюватимуть і постійні профільні комісії районних рад у місті Чернігові.

 
Довідково:

У межах міста Чернігова розташовано 23 тисячі приватних домоволодінь, у яких мешкає 71,52 тисяч жителів (24% від загальної кількості мешканців міста), які недостатньо забезпечені інженерно-транспортною інфраструктурою (водопостачання, водовідведення, освітлення вулиць, технічний стан доріг, відсутність тротуарів тощо).

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.