Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 13 липня, 12:11:51

Міський голова Чернігова доручив визначитися з долею нерентабельних об’єктів комунального майна

27.10.2016   10:23

26 жовтня, на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради, під час розгляду другого питання порядку денного щодо передачі у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова цілісного майнового комплексу КП «Облсвітло» Чернігівської обласної ради, Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко дав ряд доручень своїм заступникам та керівникам відповідних управлінь міської ради. Строк виконання цих доручень – до 20 листопада.

Перше стосується загальної ситуації з комунальним майном територіальної громади Чернігова. Міський голова наголосив на необхідності пришвидшення питання приватизації неліквідних об’єктів комунальної власності, які знаходяться не в центрі міста, з часом втрачають свою вартість і для відновлення яких потрібна велика сума коштів. 
- Це ризик для громади, - сказав він. - Таке майно як «чемодан без ручки»: його нести важко, кинути жаль, утримувати дорого. Його потрібно охороняти, опалювати й відновлювати. І кінцева мета цього дійства абсолютно незрозуміла і невигідна для громади. Тому по всіх цих об'єктах мають бути прийняті доцільні рішення. При цьому, будь ласка, членів депутатських комісій, громадськість, журналістів максимально ознайомлюйте - щоб вони бачили, що саме виставляється на продаж. Разом з тим, інші позиції - суперліквідні приміщення, які громаду не обтяжують, за які платиться оренда - в черзі на продаж повинні бути останніми.

Також Владислав Атрошенко дав доручення щодо необхідності раціонально використання виробничих баз, на яких розташовані в тому числі й комунальні підприємства міської ради:
- Сьогодні нам варто раціонально подивитись на оптимальність переліку тих робіт, які ми залишаємо як базові для комунального шляхо-будівельного підприємства. Однозначно це підприємство потрібне місту, навіть якщо воно буде неприбутковим. Місто повинне мати кілька десятків робітників, які зможуть без проведення тендерів терміново виконувати роботи невеликого обсягу. КП «Облсвітло» після проведення кількох етапів передачі буде структурним підрозділом КШБП. Тому у термін до 20 листопада потрібно чітко визначитися з пропозиціями щодо подальшого використання баз цих двох підприємств. А також визначити напрямки роботи підприємства з новим підрозділом, доцільний штатний розклад, перелік обладнання, а також необхідний кошторис витрат на відновлення цього обладнання для діяльності КШБП.

Наступне протокольне доручення стосується визначення подальшої долі нежитлової будівлі по вул. Музейна, 8 (колишня «Поштова станція губернського казначейства» на Валу).
- Це приміщення було запропоноване громадській організації афганців, але в процесі обговорення її представники відмовились. Долю цієї будівлі необхідно вирішувати якнайшвидше, адже воно унікальне й просто не знайшлось його призначення. Не дивлячись на те, кому будівля буде належати, її треба відновлювати, - зазначив Владислав Атрошенко.

Окрім цього, міський голова підняв питання щодо розміщення в будівлях районних рад Чернігова центрів адмінпослуг, які мають працювати за принципом «Єдиного вікна». Він зазначив, що вивільнення приміщень для цих офісів відбуватиметься на засадах пошуку взаєморозуміння і компромісу з тими організаціями, які займають їх зараз.

 
Довідково:

За інформацією, озвученою начальником фонду комунального майна міської ради Олексієм Єпініним, у Чернігові 1,5 тис. об'єктів комунальної власності. У цьому році на продаж виставлений 21 об’єкт, а у 2017 році планується збільшення цієї кількості.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.

Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10

Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.

У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.

У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07

Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.

Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).