Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 21:06:08

Громадськість проти наркоманії та алкоголізму. Від теорії до конкретних дій

28.04.2012   13:46Агенцiя

Відбулося засідання круглого столу "Проблема наркоманії та алкоголізму в області. Шляхи подолання проблеми". Захід організований членами Громадської ради при Чернігівській облдержадміністрації за сприянням Управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації.

У своїй промові Петро Седень, головний лікар Чернігівського обласного наркологічного диспансеру, провів історичний екскурс поширення наркоманії та алкоголізму на теренах України, а також ознайомив статистичними даними на сьогодні.

Анжела Мойсеєнко, голова правління Чернігівського обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації "Всеукраїнська Мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД", поділилася досвідом протидії негативним явищам соціального середовища з боку громадського сектору. Йшлося про боротьбу з різними формами залежності за умови використання різних методів профілактичної діяльності та безпосередньої роботи з залежними людьми.
Серед виступаючих була і Наталія Надирова, президент громадської організації "Академія розвитку". Вона зачитала звернення організаторів та учасників Третього Чернігівського Міського Форуму Батьків "Морально-етичні норми поведінки, як протиставлення проблемі наркоманії серед дітей та підлітків" до батьків та влади, в якому висловлювалася стурбованість станом розвитку молодіжного середовища в нашому місті.

Досить продуктивний вийшов діалог між представниками громадськості та начальником відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків УМВС України в Чернігівській області, Ігорем Євдокимовим. Останній поділився з проблемами, що зустрічаються в діяльності правоохоронних органів в розрізі протидії розвитку наркобізнесу на Чернігівщині, а також досить відверто відповів на питання, які ставила стурбована громадськість.

По результатам круглого столу членами Громадської ради при облдержадміністрації були підтримані звернення ІІІ Міського Форуму Батьків до Чернігівської міського виконавчого комітету та депутатського корпусу Чернігівської міської Ради та до батьків. Також голові Громадської ради Світлані Пасталиці доручено звернутися до відповідних інстанцій щодо недопущення розміщення зовнішньої реклами енергетичних напоїв біля навчальних закладів та лікувальних установ.

Варто зазначити, що з усіх винесених на розгляд учасниками круглого столу питань налагоджений конструктивний діалог влади з громадськістю, в результаті чого намічена конкретна робота. У тому числі й активізація рейдів на можливі точки збуту наркотичних речовин, в яких братимуть участь не тільки представники правоохоронних органів, але й мобільна група, представлена громадським активом.


Управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19 15:33

Протягом минулої доби зафіксовано 1 випадок COVID-19 у Прилуках та 2 у Чернігові.

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів 13:04

У Чернігові проходила традиційна планова вакцинація тварин проти сказу. Спеціалісти міської державної лікарні ветеринарної медицини працювали на виїзді у 14 різних мікрорайонах міста.

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце 12:36

У 2019 р. від стаціонарних джерел забруднення підприємств області в повітряний басейн надійшло 27,5 тис.т забруднюючих речовин, що на 8% менше, ніж у 2018 р.

У Чернігові запрацює велопатруль

У Чернігові запрацює велопатруль 12:27

1 червня о 10 годині в сквері імені Богдана Хмельницького стартуватиме велопатруль.

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно 12:07

Ні для кого не секрет, що більше 90% адміністративних, житлових та інших приміщень, які нині активно експлуатуються в Україні, побудовані здебільшого до 1991 р. З віком їх утримання та опалення стає дедалі дорожчим, епізодичні заходи зі встановлення нових вікон, т. зв. клаптикового утеплення не завжди дають бажаний ефект, а інколи й взагалі погіршують ситуацію. Отже, в чому полягають правильне утеплення та грамотна економія?

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини