Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 4 жовтня, 14:08:50

Громадськість проти наркоманії та алкоголізму. Від теорії до конкретних дій

28.04.2012   13:46Агенцiя

Відбулося засідання круглого столу "Проблема наркоманії та алкоголізму в області. Шляхи подолання проблеми". Захід організований членами Громадської ради при Чернігівській облдержадміністрації за сприянням Управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації.

У своїй промові Петро Седень, головний лікар Чернігівського обласного наркологічного диспансеру, провів історичний екскурс поширення наркоманії та алкоголізму на теренах України, а також ознайомив статистичними даними на сьогодні.

Анжела Мойсеєнко, голова правління Чернігівського обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації "Всеукраїнська Мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД", поділилася досвідом протидії негативним явищам соціального середовища з боку громадського сектору. Йшлося про боротьбу з різними формами залежності за умови використання різних методів профілактичної діяльності та безпосередньої роботи з залежними людьми.
Серед виступаючих була і Наталія Надирова, президент громадської організації "Академія розвитку". Вона зачитала звернення організаторів та учасників Третього Чернігівського Міського Форуму Батьків "Морально-етичні норми поведінки, як протиставлення проблемі наркоманії серед дітей та підлітків" до батьків та влади, в якому висловлювалася стурбованість станом розвитку молодіжного середовища в нашому місті.

Досить продуктивний вийшов діалог між представниками громадськості та начальником відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків УМВС України в Чернігівській області, Ігорем Євдокимовим. Останній поділився з проблемами, що зустрічаються в діяльності правоохоронних органів в розрізі протидії розвитку наркобізнесу на Чернігівщині, а також досить відверто відповів на питання, які ставила стурбована громадськість.

По результатам круглого столу членами Громадської ради при облдержадміністрації були підтримані звернення ІІІ Міського Форуму Батьків до Чернігівської міського виконавчого комітету та депутатського корпусу Чернігівської міської Ради та до батьків. Також голові Громадської ради Світлані Пасталиці доручено звернутися до відповідних інстанцій щодо недопущення розміщення зовнішньої реклами енергетичних напоїв біля навчальних закладів та лікувальних установ.

Варто зазначити, що з усіх винесених на розгляд учасниками круглого столу питань налагоджений конструктивний діалог влади з громадськістю, в результаті чого намічена конкретна робота. У тому числі й активізація рейдів на можливі точки збуту наркотичних речовин, в яких братимуть участь не тільки представники правоохоронних органів, але й мобільна група, представлена громадським активом.


Управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

08:10

У житті іноді трапляється так, що перед людиною, яка шукає роботу, постає нелегкий вибір: погоджуватися на першу-ліпшу вакансію, хай навіть з меншими зарплатою і кар’єрною перспективою, чи чекати на якусь кращу пропозицію?

Благодійний фонд «Рокада» планує відновити до пів тисячі будинків в обласному центрі — роботи вже тривають 08:09

За підтримки Управління Верховного комісара ООН у справах біженців благодійний фонд «Рокада» поступово відновлює приватні будинки в Чернігові.

Чернігівські рятувальники завітали до маленьких школярів 08:07

Днями співробітники Чернігівського районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області провели урок із мінної безпеки для учнів молодшого класу загальноосвітньої школи №34, що в обласному центрі.

За тиждень на Чернігівщині виявлено 573 вибухонебезпечні предмети

За тиждень на Чернігівщині виявлено 573 вибухонебезпечні предмети 08:04

Триває розмінування території області. За минулий тиждень піротехнічні розрахунки ДСНС 69 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 573 такі предмети.

Чернігівці дізналися про реліквії, що пов’язані зі Святителем Феодосієм і зберігаються в обласному історичному музеї 08:03

У Чернігові є легенда: поки мощі Святителя Феодосія перебувають у місті, його жителям не загрожують ні епідемії, ні голод, ні стихійні лиха.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини