Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 липня, 04:10:25

Міська рада затвердила три Програми розвитку м. Чернігова

27.04.2012   18:06

Двадцята сесія Чернігівської міської ради шостого скликання 27 квітня розглянула всі питання порядку денного та завершила свою роботу.

Серед питань, що розглядалися на пленарному засіданні 20-ї сесії, Чернігівська міська рада затвердила Програму протидії захворювання на туберкульоз у місті Чернігові у 2012 – 2016 роках. Програма, розроблена управлінням охорони здоров’я міської ради, має на меті поліпшення епідемічної ситуації з туберкульозу шляхом стабілізації і зниження показників захворюваності та смертності населення.

За інформацією управління охорони здоров’я впродовж останніх 15 років рівень захворюваності на туберкульоз у місті зріс у 2,4 рази, а кожні 2 дні виявляється новий випадок активного туберкульозу, крім того, реєструються випадки захворюваності й серед дітей міста. Орієнтовний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми у 2012 році, з місцевого бюджету складає 715 тис. грн.

Зважаючи на актуальність проблеми енергозбереження для будівель бюджетних організацій, депутати розглянули та схвалили проекти Програм енергозбереження в закладах охорони здоров’я м. Чернігова на 2013-2017 роки та закладах культури м. Чернігова на 2013-2015 роки.

Програми розроблені з метою впровадження енергозберігаючих заходів та технологій в закладах бюджетної сфери міста, що дозволить забезпечити суттєве підвищення енергоефективності будівель бюджетних установ міста та раціональне використання енергетичних ресурсів.

Орієнтовний обсяг коштів для фінансування Програми у закладах охорони здоров’я складає 13312,1 тис. грн., у закладах культури – 1886,5 тис. грн. Загальний термін окупності Програм складає приблизно 8 років.

Депутати також внесли зміни і доповнення до міського бюджету на поточний рік. Зокрема, проголосували за виділення додаткових коштів управлінню ЖКГ міської ради у сумі 15,5 тис. грн. на утримання управління, управлінню земельних ресурсів міської ради – 40 тис. грн. для оплати послуг з архівації документів, управлінню освіти міської ради – 58,2 тис. грн., у тому числі для дитячо-юнацької спортивної школи № 1, для спеціалізованого дошкільного закладу та ін.

Розглянувши звернення комунального підприємства “Паркування та ринок” та у зв’язку з введенням 1 квітня 2012 року в експлуатацію паркувальних автоматів, міська рада затвердила режим роботи спеціальних земельних ділянок, відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів, за місцезнаходженням: проспект Перемоги (“Головпоштамт”) та проспект Миру (“Дитячий світ”) як “щоденно, цілодобово”.

Депутати розглянули також земельні та інші питання порядку денного.
 

Останні новини Чернігівщини

Цвіт папороті шукали в бібліотечному саду

Цвіт папороті шукали в бібліотечному саду 17:12

Напередодні свята Івана Купала у бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов літературно-містичний вечір.

За минулу добу не зафіксовано жодного нового випадку захворювання

За минулу добу не зафіксовано жодного нового випадку захворювання 16:14

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА на 11 годину 7 липня в області одужали 32 раніше інфікованих COVID-19. З них 27 з Чернігова, двоє з Чернігівського району та по одному з Носівського, Куликівського та Ніжинського районів.

Говорили про особливості виконання місцевого бюджету 2020

Говорили про особливості виконання місцевого бюджету 2020 14:55

7 липня консультанти Чернігівського регіонального відділення Асоціації міст України відвідали Городнянську ОТГ.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 13:37

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі 12:30

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі. Таке рішення прийняте з урахуванням того, що показники захворюваності на коронавірусну інфекцію по Чернігову досить спокійні.