Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 жовтня, 18:14:17

Міська рада затвердила три Програми розвитку м. Чернігова

27.04.2012   18:06

Двадцята сесія Чернігівської міської ради шостого скликання 27 квітня розглянула всі питання порядку денного та завершила свою роботу.

Серед питань, що розглядалися на пленарному засіданні 20-ї сесії, Чернігівська міська рада затвердила Програму протидії захворювання на туберкульоз у місті Чернігові у 2012 – 2016 роках. Програма, розроблена управлінням охорони здоров’я міської ради, має на меті поліпшення епідемічної ситуації з туберкульозу шляхом стабілізації і зниження показників захворюваності та смертності населення.

За інформацією управління охорони здоров’я впродовж останніх 15 років рівень захворюваності на туберкульоз у місті зріс у 2,4 рази, а кожні 2 дні виявляється новий випадок активного туберкульозу, крім того, реєструються випадки захворюваності й серед дітей міста. Орієнтовний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми у 2012 році, з місцевого бюджету складає 715 тис. грн.

Зважаючи на актуальність проблеми енергозбереження для будівель бюджетних організацій, депутати розглянули та схвалили проекти Програм енергозбереження в закладах охорони здоров’я м. Чернігова на 2013-2017 роки та закладах культури м. Чернігова на 2013-2015 роки.

Програми розроблені з метою впровадження енергозберігаючих заходів та технологій в закладах бюджетної сфери міста, що дозволить забезпечити суттєве підвищення енергоефективності будівель бюджетних установ міста та раціональне використання енергетичних ресурсів.

Орієнтовний обсяг коштів для фінансування Програми у закладах охорони здоров’я складає 13312,1 тис. грн., у закладах культури – 1886,5 тис. грн. Загальний термін окупності Програм складає приблизно 8 років.

Депутати також внесли зміни і доповнення до міського бюджету на поточний рік. Зокрема, проголосували за виділення додаткових коштів управлінню ЖКГ міської ради у сумі 15,5 тис. грн. на утримання управління, управлінню земельних ресурсів міської ради – 40 тис. грн. для оплати послуг з архівації документів, управлінню освіти міської ради – 58,2 тис. грн., у тому числі для дитячо-юнацької спортивної школи № 1, для спеціалізованого дошкільного закладу та ін.

Розглянувши звернення комунального підприємства “Паркування та ринок” та у зв’язку з введенням 1 квітня 2012 року в експлуатацію паркувальних автоматів, міська рада затвердила режим роботи спеціальних земельних ділянок, відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів, за місцезнаходженням: проспект Перемоги (“Головпоштамт”) та проспект Миру (“Дитячий світ”) як “щоденно, цілодобово”.

Депутати розглянули також земельні та інші питання порядку денного.
 

Останні новини Чернігівщини

Дві ДТП - в обох водії з ознаками алкогольного сп’яніння. Патрульні склали адмінпротоколи

Дві ДТП - в обох водії з ознаками алкогольного сп’яніння. Патрульні склали адмінпротоколи 12:47

Вчора в Чернігові сталися дві дорожньо-транспортних пригоди, в кожній з яких один з учасників був з ознаками алкогольного сп’яніння.

Визначили переможців ІІІ етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей

Визначили переможців ІІІ етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей "Олімпійське лелеченя" 12:30

На базі позашкільного навчального закладу «Чернігівської обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи» пройшли змагання ІІІ етапу Всеукраїнського спортивно – масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя», ініційованого Національним олімпійським комітетом України.

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання близько 16 тис. документацій із землеустрою

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання близько 16 тис. документацій із землеустрою 12:14

З початку 2020 року до експертів Держгеокадастру Чернігівської області надійшли на опрацювання за принципом екстериторіальності 15 887 документацій із землеустрою з інших областей.

Чернігів залишився у

Чернігів залишився у "червоній" зоні карантину, Ніжин - вийшов 12:02

Чернігів залишився в "червоній" зоні карантину, до нього додався Варвинський район, а Ніжин з рештою області потрапив у "помаранчеву" зону.

AB InBev Efes Україна запустила

AB InBev Efes Україна запустила "Академію Пивоваріння" 11:57

Компанія AB InBev Efes Україна, підрозділ найбільшої пивоварної компанії у світі, запустила освітній проєкт «Академія Пивоваріння» для студентів, які мріють працювати в пивоварній індустрії, а також для внутрішніх співробітників компанії з метою підвищення їхньої професійної експертизи відповідно до світових стандартів.