Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 6 червня, 13:08:20

Програма передбачає поступове забезпечення житлом усіх дітей-сиріт

30.09.2016   13:17Агенцiя

Чернігівська облрада затвердила програму забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2016-2020 роки з фінансуванням понад 200 млн. гривень.

Згідно з документом, на відповідному обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень, в області всього перебуває 880 осіб з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, що потребують негайного забезпечення житлом.

Програма передбачає поступове забезпечення житлом усіх цих осіб шляхом будівництва чи придбання 27,7 тис. м. кв. загальної площі житла. Також йдеться про проведення ремонтних робіт для упорядкування 18 житлових приміщень, що на праві власності належить 20 дітям-сиротам.

Загальна потреба у фінансуванні програми протягом 2016-2020 років із бюджетів усіх рівнів становить 204 млн грн, з яких 150 млн грн – кошти обласного бюджету. Планується залучити кошти районних, міських, селищних, сільських бюджетів, в тому числі об’єднаних територіальних громад та інші джерела.

За словами начальника служби у справах дітей Чернігівської ОДА Людмила Зеленько, низький рівень забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа залишається однією з найгостріших соціальних проблем, яка не може бути розв’язана без участі місцевих органів влади, тому і прийнята відповідна програма.

Всього у Чернігівській області проживають 2177 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Останні новини Чернігівщини

6 червня: Цей день в Україні і в світі

6 червня: Цей день в Україні і в світі 09:06

ДЕНЬ 468 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 468 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівська область: до рятувальників на екскурсію завітали діти 19:14

5 червня до пожежно-рятувальних підроздіів Головного управління ДСНС, що у Бобровиці та Ніжині вкотре завітали дітлахи.

“Ветерани і військові: повага vs дискримінація”: УВФ та НАКО презентували дослідження про дискримінацію ветеранів та військових 19:11

Український ветеранський фонд Мінветеранів спільно з Незалежною антикорупційною комісією (НАКО) 5 червня об 11:00 презентували соціологічне дослідження: “Дискримінація різних соціальних груп у ЗСУ: погляди військових та цивільних”. Дослідження провела соціологічна група “Рейтинг”.

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі 19:08

Фахівці Держгеокадастру розпочали реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративних мереж та їх складових частин.

У Любецькій громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 10:45

Сьогодні начальник обласної поліції Володимир Нідзельський відкрив поліцейську станцію у Любечі Чернігівського району. Це важливий крок для збільшення поліцейської присутності та створення безпекового середовища на прикордонні

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини