Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 6 червня, 13:05:36

Підсумки 17 сесії Прилуцької міської ради

30.09.2016   13:07

17 сесія Прилуцької міської ради 7 скликання відбулася 29 вересня. З 34 депутатів участь у засіданні приймали 27.

Окрім народних обранців на чергову сесію було запрошено т.в.о. начальника Прилуцької місцевої прокуратури Богдана Зарічанського, начальника місцевої поліції Руслана Крахмільця, голову ради старійшин міста Михайла Ющенка та голову ветеранської організації міста Прилуки Георгія Хотіна.

Порядок денний містив 18 планових та 2 додаткових питання. Першим із доповіддю «Про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території міста Прилуки за підсумками І півріччя 2016 року» виступив начальник місцевої поліції Руслан Крахмілець.

Інформацію було взято до відома та вирішено активізувати роботу по забезпеченню громадського порядку та громадської безпеки на території міста, спрямувати оперативно-розшукові та слідчі дії на розкриття і розслідування кримінальних правопорушень, забезпечити дотримання дисципліни та законності працівниками відділу поліції. З метою профілактики, виявлення та запобігання правопорушенням, розкриття злочинів забезпечити подальше відпрацювання мікрорайонів міста. Ужити ряд заходів щодо охорони громадського порядку на території міста у вечірній та нічний час шляхом посилення патрулювання вулиць, паркових зон та ін.

Наступним перед депутатським корпусом звітував начальник комунального підприємства «Муніципальна поліція» Микола Іваник. За І півріччя підприємством розглянуто 215 усних звернень та 68 письмових заяв, виконано 47 доручень, складено 179 адміністративних протоколи, з них 138 протоколів направлено до адміністративної комісії виконавчого комітету Прилуцької міської ради та 41 направлено для прийняття рішення за місцем проживання правопорушника, винесено 54 приписи та 737 попереджень.

Під час реагування на усні та письмові звернення громадян щодо порушення правил благоустрою, паркування автомобілів на територіях зелених насаджень на власників складено 52 адміністративних протоколи, за складування відходів, гілля у не відведених місцях та будівельних матеріалів складено 7 протоколів, за спалювання відходів та рослинних решток складено 3 протоколи, за утримання об’єктів благоустрою у не належному стані, невжиття протиожеледних заходів складено 11 протоколів, миття автомобілів на територіях зелених насаджень складено 4 протоколи, за самовільне зайняття земельної ділянки під городництво складено 6 протоколів, також за розклеювання оголошень та інформаційно-агітаційних плакатів, реклам у невизначених спеціально для цього місцях складено 34 протоколи, але є проблема в тому, що виконавця розклеювання за скоєнням правопорушення важко застати, а замовники в основному з інших міст.

Зважаючи на слушні зауваження до роботи підприємства працівники КП «Муніципальна поліція», планують спільно з працівниками Прилуцького відділу поліції посилити контроль, щодо запобігання стихійної торгівлі на території м. Прилуки, спільно з головним спеціалістом санітарно-екологічного контролю Прилуцької міської ради продовжувати здійснювати рейди в кожному мікрорайоні, щодо виявлення порушень «Правил благоустрою території м. Прилуки», а також проводити вдосконалення навичок та особистого професійного розвитку.

Звіт про результати роботи тимчасової контрольної комісії з перевірки якості ремонтних робіт вулично-шляхової мережі міста зачитав голова цієї комісії, депутат Прилуцької міської ради Микола Рожко. Зауваження та пропозиції експертної комісії під час усього періоду ведення ремонтних робіт на думку депутатів ради та міського голови були дійсно слушними. Напевно саме тому цього року асфальтне покриття укладали краще ніж будь-коли.

Зважаючи на ініціативу Ольги Попенко, крім обсягу та якості суттєво знизилася ще й вартість послугу, більш ніж на сто гривень за квадратний метр. Звіт тимчасової комісії було взято до відома із доповненнями, які запропонував депутат Олександр Козик, а саме: вивчити можливість та доцільність створення міського комунального підприємства з ремонту дорожнього покриття, адже контролювати роботу власного підприємства місту буде набагато легше та вигідніше.

Одноголосно депутатами було затверджено низку проектів рішень: «Про внесення змін до структури і чисельності та затвердження Положення про Прилуцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у новій редакції», «Про Доповнення до Плану діяльності Прилуцької міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік», «Про затвердження Положення про громадський (партиципаторний) бюджет м. Прилуки у новій редакції», за яким крім особистого голосування за проекти, що беруть участь у конкурсі буде введено електронне, а також відтерміновано дату кінцевого підрахунку голосів не пізніше 10 листопада.

Рішенням ради було внесено зміни до Статуту комунального підприємства «Прилукижитлобуд» й передбачено виділення додаткових коштів на придбання матеріалів для ремонту покрівель багатоквартирних будників. Статут комунального підприємства «Послуга» також було збільшено на вісімдесят тисяч гривень для придбання додаткових біотуалетів.

«Про затвердження списку учасників бойових дій, які мають пільги відповідно до міської Програми «Пільги місцевої влади на оплату житлово-комунальних послуг та послуг зв’язку учасникам бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції, сім’ям воїнів загиблих (померлих) в Афганістані та під час участі в антитерористичній операції, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, інвалідам по зору – членам УТОС, спілці ветеранів Афганістану на 2016 – 2018 роки» доповіла начальник управління праці та соціального захисту населення міської ради Ганна Малиш.

Про внесення змін до Положення про Почесну грамоту виконавчого комітету Прилуцької міської ради в частині розміру виплати грошової винагороди доповів завідувач сектора по роботі з кадрами міської ради Олег Касьян. Відтепер за Положенням суми грошової винагороди збільшено на сто гривень кожну.

Проекти рішень «Про втрату чинності рішення міської ради», «Про втрату чинності рішення міської ради (8 сесія 6 скликання) від 5 травня 2011 року № 13 «Про затвердження «Положення про порядок отримання дозвільних документів на перепланування та/або переобладнання об’єктів містобудування», «Про виконання зауважень та пропозицій, доручень виборців, озвучених депутатами на 15 сесії міської ради 7 скликання від 28 липня 2016 року при розгляді питання «Різне», «Про унесення змін до комісії» та «Про надання згоди на передачу земельних ділянок» затверджувалися без особливих обговорень, адже напередодні розглядалися на засіданні постійних депутатських комісій.

Проекти рішень, які містять інформацію з обмеженим доступом мали наступні назви:
Про проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок; Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення власникам об’єктів нерухомого майна, розміщеного на цих ділянках;


Про вирішення питань землекористування та питання «Різне».

Останні новини Чернігівщини

6 червня: Цей день в Україні і в світі

6 червня: Цей день в Україні і в світі 09:06

ДЕНЬ 468 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 468 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівська область: до рятувальників на екскурсію завітали діти 19:14

5 червня до пожежно-рятувальних підроздіів Головного управління ДСНС, що у Бобровиці та Ніжині вкотре завітали дітлахи.

“Ветерани і військові: повага vs дискримінація”: УВФ та НАКО презентували дослідження про дискримінацію ветеранів та військових 19:11

Український ветеранський фонд Мінветеранів спільно з Незалежною антикорупційною комісією (НАКО) 5 червня об 11:00 презентували соціологічне дослідження: “Дискримінація різних соціальних груп у ЗСУ: погляди військових та цивільних”. Дослідження провела соціологічна група “Рейтинг”.

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі 19:08

Фахівці Держгеокадастру розпочали реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративних мереж та їх складових частин.

У Любецькій громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 10:45

Сьогодні начальник обласної поліції Володимир Нідзельський відкрив поліцейську станцію у Любечі Чернігівського району. Це важливий крок для збільшення поліцейської присутності та створення безпекового середовища на прикордонні

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини