Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 вересня, 02:25:06

Затверджено пропозиції з розподілу коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища

01.09.2016   07:24Агенцiя

31 серпня відбулося засідання робочої групи з планування природоохоронних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області, яке провів заступник голови обласної ради Арсен Дідур.

У роботі засідання також взяли участь перший заступник голови обласної ради Леонід Сахневич, депутати обласної ради – Сергій Журман, Юрій Болоховець, Дмитро Блауш та Іван Якуб, представники Департаменту екології і природних ресурсів та управління капітального будівництва облдержадміністрації.

Члени робочої групи розглянули пропозиції Департаменту екології та природних ресурсів щодо розподілу коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища та заслухали інформацію Департаменту екології та природних ресурсів і управління капітального будівництва облдержадміністрації щодо виконання рішень обласної ради: «Про затвердження переліку видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2016 рік» від 27 січня 2016 року та «Про затвердження додаткового переліку видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2016 рік від 20 липня 2016 року.

За даними Департаменту фінансів облдержадміністрації, перевищення доходів екологічного податку складає 2 млн. грн. Зазначені кошти було вирішено спрямувати на наступні заходи завершення робіт по проекту «Будівництво системи водовідводу поверхневих вод із частковим водопониженням ґрунтових вод по пров. Кільцьовий в смт. Ріпки Чернігівської області» - 958,61 тис. грн; на покращення санітарно-екологічного стану водойми № 1 в заплаві річки Остер в Козелецькому районі Чернігівської області» - 505 тис. грн та розробку проектів землеустрою щодо організації і встановлення меж територій природно-заповідного фонду, обмежень у використанні земель та їх режимоутворюючих об'єктів - 995,00 тис. грн.

Після обговорення питань порядку денного члени робочої групи вирішили підтримати пропозиції обласної державної адміністрації щодо розподілу коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища та рекомендувати внести відповідний проект рішення на розгляд чергового пленарного засідання обласної ради.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 115 нових випадків COVID-19

Виявлено 115 нових випадків COVID-19 16:41

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 23 вересня в області зафіксовано 115 нових випадків COVID-19.

Перші випадки вандалізму з’явились на Чернігівщині

Перші випадки вандалізму з’явились на Чернігівщині 12:32

З моменту офіційного старту виборчої кампанії 5 вересня спостерігачі ОПОРИ фіксували випадки пошкодження політичної реклами на Чернігівщині, а саме 3 білборди заляпані фарбою та розмальований сітілайт виявили представники ОПОРИ в місті Чернігові.

Патрульні допомогли чоловікові, який перебував у безпорадному стані

Патрульні допомогли чоловікові, який перебував у безпорадному стані 12:24

Близько 23-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення, що людина потребує допомоги.

Упродовж минулої доби рятувальниками ліквідовано 5 пожеж, одну людину травмовано

Упродовж минулої доби рятувальниками ліквідовано 5 пожеж, одну людину травмовано 12:16

Минулої доби підрозділи обласного Управління ДСНС 5 разів залучались до ліквідації пожеж, 2 з яких виникли у житловому секторі громадян, 2 в природних екологічних системах та 1 на об'єкті.