Чим ширший соціальний діалог, тим міцніша суспільно-політична ситуація в державі
Такої спільної думки дійшли учасники чергової робочої наради щодо сприяння забезпечення дії та дотримання вимог Закону України «Про соціальний діалог в Україні», яку провів заступник голови обласної ради Арсен Дідур.
Як було наголошено в ході обговорення порушенного питання, в кожній конфліктній ситуації, що виникають в соціально- економічних, політичних чи інших процесах супільного розвитку, потрібно вчитися домовлятися аби вирішувати будь-які спірні питання, що заважають рухатися вперед.
Учасники наради зазначили, що Міністерство соціальної політики як центральний орган виконавчої влади, своєю діяльністю забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері соціального діалогу, а органи місцевого самоврядування та виконавчої влади, роботодавці, у свою чергу, повинні сприяти забезпеченню дотримання вимог Закону «Про соціальний діалог в Україні» на місцях (в регіонах) шляхом залучення соціальних партнерів до процесу формування та прийняття рішень стосовно економічного розвитку регіону та регулювання соціально-трудових відносин.
В конструктивному обговоренні порушених питань взяли участь керівники та представники Федерації профспілкових організацій області; обласної організації роботодавців та обласної організації роботодавців «Сіверщина»; територіального форуму профспілкових організацій Чернігівщини, інші запрошені.
Як результат, було прийнято рішення щодо створення робочої групи зі сприяння забезпеченню дотримання вимог Закону України «Про соціальний діалог в Україні», до складу якої увійдуть представники від сторін-учасників наради, виконавчої і представницької влади області, з кандидатурами яких вони визначаться вже найближчим часом.
Останні новини Чернігівщини
Як допомогти звільненим з полону та їхнім родинам адаптуватися без стресу та повторних травм говорили на тематичному семінарі-тренінгу 09:57
Людина, яка певний час перебувала в ворожому полоні, потребує як фізичної, так і психологічної реабілітації. Як допомогти їй адаптуватися, відновити психічне здоров’я та повернутися до цивільного життя – ключова тема сьогоднішнього семінару-тренінгу, що відбувся в обласному художньому музеї імені Григорія Галагана.
Кризова підтримка від ЮНІСЕФ для Чернігівщини 09:51
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із Головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні Муніром Мамедзаде підписали Меморандум. Документ закріплює наміри партнерів підтримати соціально вразливі категорії населення у разі можливого настання надзвичайної ситуації в регіоні.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:48
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
2 лютого: цей день в Україні і світі 08:47
День 1440 Російська агресія - Day 1440 Russian aggression
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.